Sayfa 101/115 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 914 madde; 801 - 808 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Puhahahahaaaa

2. hasan peker yaptığı operasyonla 417 milyon TL para toplamış oldu...253 milyon TL de önceki sermaye......toplamda yeni sermaye yaklaşık 670 milyon TL oldu....halka açıklık oranı kaç oldu tam bilmiyorum....böylece operasyon sona erdi.....patron hisselerini 2,50 den sattıktan sonra , spk nın yüksek bedelliye izin vermesi büyük bir yanlıştır....hasan peker para kazandı ama çok büyük bir itibar kaybetmiş oldu...sadece itibar kaybetse iyi binlerce ky nin ahını aldı.....bu işten ky çok büyük zarar gördü....pek çok kişiye de tecrübe oldu....neyse olan oldu bundan sonrası artık yavaş yavaş yükselir....

3. Patronlar ah almak nedir bilmezler.onlar türlü oyunlarla cebini doldurmayı bilirler tabi ki Spk da göz yumması lazım, o da arpanın fitilini saldım mı tamamdır.hristiyanlarda bir günah işleyince kiliseye gidip papaz efendiye arpanın fitilini salarlar, para karşılığı günahlarını bağışlatırlar.burada da patronlar spk yada bist yönetimine parayı verdimmi ah mah kalmaz anlayışındalar
     Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    hasan peker yaptığı operasyonla 417 milyon TL para toplamış oldu...253 milyon TL de önceki sermaye......toplamda yeni sermaye yaklaşık 670 milyon TL oldu....halka açıklık oranı kaç oldu tam bilmiyorum....böylece operasyon sona erdi.....patron hisselerini 2,50 den sattıktan sonra , spk nın yüksek bedelliye izin vermesi büyük bir yanlıştır....hasan peker para kazandı ama çok büyük bir itibar kaybetmiş oldu...sadece itibar kaybetse iyi binlerce ky nin ahını aldı.....bu işten ky çok büyük zarar gördü....pek çok kişiye de tecrübe oldu....neyse olan oldu bundan sonrası artık yavaş yavaş yükselir....
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Cogu zengine bakin saglik sorunlari var kendi veya ailesinde...Kimbilir....Hepsi icin degil belki ama illaki çıkar...Kul hakki yiyenlerde...

5. spek bozuntuları suni hacim yaparak mal çıkıyorlar.başrollerde deniz,gedik,a1,iş,global,ata,bank of ,vs vs.o kadar çok aracı kurum kullanılıyorki takip zor ne yaptıkları belli değil...1 tl den alıp 1 tl den satmanın mantığını anlamıyorum.bunlar komisyon ödemiyorlar...ytd

6. bu kadar hacim boşunamı acaba karşılıklı işlemlerle tahtayı *** ediyorlar.bu kadar kalın lotları alıp satmanın manası nedir.at sahibine göre kişner derler.tam pekere yakışan hareketler.ytd

7. Millet enayi mi ki 100 milyonları minimum bu fiyat ve ya bunun üzerinde verdi.
    Müthiş bir çıkış olacak bence
    Baskılıyorlar
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 101/115 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •