Sayfa 15/115 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 113 - 120 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Sabah aldım, demin çıktım.cuma günü de diğerinde şansımı denerim.luk lük öve öve bitiremedi.ev,araba satsam mı acaba...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by mesutss Yazıyı Oku
    8 kat talep edemeyipte alamayan arkadaslar nerdesiniz . Arz fiatinin altinda istediginiz kadar alin... yalanci dolandiricilar
    Arzdan almakla piyasadan almak bir değil. Şu an aynı talebi beklemek yanlış yani.

3. 44 gün sonra 5'61 den alma garantisi var halka arzdan alanlara düşerse bekleriz

4. ulan dün çıkdın daha piyasaya , davulla zurnayla gyo lar bugün hareketli sen basmakla meşgulsun

5. Dün 5.50 den verdiler diye sevinen vardı boşuna vermezler herkes tavan olacak para kazanacağız sanıyor yok öyle bir dünya bu hareket eder ama içinde biz olurmuyuz bilmem bence bilanco iyi gelecek dökebildiği kadar basacak onu bekliyor

6. saat 11:07 alış satış durumu

alış:219.208
    satış:189.596

burdan dönmek istiyor gibi alışlar + 30 bin

Alıntı Originally Posted by AceKing Yazıyı Oku
    Arzdan almakla piyasadan almak bir değil. Şu an aynı talebi beklemek yanlış yani.
    Ne fark var.Halka arzda farklı lot mu veriliyor.

8. Hakem kardeş 5.50 bir bucuk ay sonra 5.61 den alırım diyor 10000 lot alsan 1 100 tl garanti ama şuan alsan garanti vermiyor millet ondan yüklendi bence garanti para için

Sayfa 15/115 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •