Sayfa 3/115 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 913 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Arkadaslar anlamadim 5.50 piyasaya surup 45 gun sonra 5.61 den geri alim sozu vermek nasil birseydir kafam karisti bi cakallik olmasin ne dersiniz

Milletin son halka arzlardan ağzı yandı( ben dahil)herkes uzak duruyor..ben düşünüyorum...hangi aracı kurumlar görevliymiş...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. 45 gun sonra 5.61 de kalirsa ve ben lotlarimi 5.61 de satmak istersem nasil yapmam gerekicek aciga satis mi yapmam lazim geri almlari icin

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    işin icinde gedik varsa en az %40 kâr al olur

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nasıl? Gedik?

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar konsorsiyum da gedikten başka ,üyeler yok mu.araştırıyorum,bir türlü bulamadım..bana şekeryatırım veya işyatırım lazım...Bilen varsa,cevaplarsa memnun olurum.teşekkürler....

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Arkadaşlar konsorsiyum da gedikten başka ,üyeler yok mu.araştırıyorum,bir türlü bulamadım..bana şekeryatırım veya işyatırım lazım...Bilen varsa,cevaplarsa memnun olurum.teşekkürler....
    Abi Şeker Yatırım var.

https://gedik-cdn.foreks.com/yatirim...ekerbrosur.pdf

Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    Tekrar teşekkürler kardeşim

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Tekrar teşekkürler kardeşim
    Ne demek abi.Ben teşekkür ederim

Sayfa 3/115 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •