Sayfa 38/115 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 297 - 304 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Cuma günü ve dün rek kademede 150 bin alışta bekleyen ,nerdesin...bak hisse kaça düştü...ben de öyle bekleyen görünce , bir daha daldım...hepsi üçkağıtmış meğer...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Ohhpnk9

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yarindan itibaren saticilari bekliyoruz 2.80 ve alti alima basliyoruz, nasip artik

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

Sanki borsaya açılma fiyatı olan 5,5,bölünmeden sonraki güncel rakamı da. 2.35 gibi rakamlara gelecek sanki...freni boşalmış kamyon gibi durmadan geriliyor.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sanki borsaya açılma fiyatı olan 5,5,bölünmeden sonraki güncel rakamı da. 2.35 gibi rakamlara gelecek sanki...freni boşalmış kamyon gibi durmadan geriliyor.
    gonderin gelsin sn. batik

Verdik yine zararına...ozgyo aldım,ortalama düşsün diye. Bakalım geçengününü yapacak mı,ben sattım eksi %10 dan nötr olmuştu.5 dakikada,aldiğimda düşmüştü...😅

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Verdik yine zararına...ozgyo aldım,ortalama düşsün diye. Bakalım geçengününü yapacak mı,ben sattım eksi %10 dan nötr olmuştu.5 dakikada,aldiğimda düşmüştü...
    sagolun sn. batik gonderin gelsin

2,74 ,2,77 ne bulursak verdim...3,64 maliyet, birazdan tavan yapar artık,, sattığım fırlar,aldığım düşer.

Sayfa 38/115 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •