Sayfa 64/115 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 913 madde; 505 - 512 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Evet gecmisi bayagi sabikali imis 8 tl den mal bosaltmis kimseye satis firsati vermeden 2 tl indirmis vay be hic mi allah korkusu yokmus sende ne canlar yakmis gelde simdi bu hisseyi al guven kalmamis
     Alıntı Originally Posted by cekirge0012 Yazıyı Oku
    Kimseler yok galiba desene cok can yakmis bu sirket

MI 9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cekirge0012 Yazıyı Oku
    Kimseler yok galiba desene cok can yakmis bu sirket

İyi günler, iki aydır her gün çıkıyor. İki kelam yok.ben girsem yarın düşmeye başlar.en iyisii girmeyeyim. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Açık bir zırvalamadır.

3. Dogru sen girsen dusee girecegin yeri iyi tespit etmelisin hisse kendini cezaya aldirdi ben girdim. Cezadan cikti ben ciktim gider mi evet daha gidecek ama malum patronu vukuatli daha once yasadigim tiyatronun aynisi yasayabilirim bana bu kadar yeterli
     Alıntı Originally Posted by HİSSEKİRACI Yazıyı Oku
    İyi günler, iki aydır her gün çıkıyor. İki kelam yok.ben girsem yarın düşmeye başlar.en iyisii girmeyeyim. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Açık bir zırvalamadır.

4. Hisse ye yazan bile kalmamis patron 1.70 lerden kaldirmis kagidi yapmis 8.50 ..2 lerden alsaymisim daha iyiydi ama yine de %17 karla devam ediyorum .Son 2 ayda gyo lar icinde en cok yukseleni bu .Patron tasiyor .Halka arz oldugunda da 18 liraya kadar yukseltmisti .İyi kazanclar yatirim tavsiyesi degildir .

spk dan ne zaman çıkar acaba?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. bugün taban yaptı? bununsermaye arttırımı vat diye duydum ,hissede eski olan arkadaşlardan ricam bır açıklama yaparsanız teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    bugün taban yaptı? bununsermaye arttırımı vat diye duydum ,hissede eski olan arkadaşlardan ricam bır açıklama yaparsanız teşekkür ederim.
    yüzde 246 bedelsizi var. düsseldorf da bir ihalesi var. karı güzel.. ama patron hakimiyetinde.. çok fena basıyor ama, gittin mi de güzel gidiyor... böyle bölünse 2.80 lere düşecek. yurtdışında bayağı pörtföyü var. piyasalar kötü olunca bastılar.. bu bedelsiz ile fazlaca düşmez inşaallah...

8. Tabandan bölünecek birisi şaka olduğunu söylesin (

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 64/115 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •