Sayfa 92/115 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 729 - 736 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. patron haklarını kullanmış.nede olsa bedavaya getirdi.küçük yatırımcıda yaklaşık 134 milyon lot kullanmış .geriye kalanlarda birincil piyasadan satılacak müşteri çıkarsa.onun için kağıdı yukarı çekebilirler.yada buralarda oyalayıp herşey bittikten sonra tahta yönünü çizer....ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
     Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    patron haklarını kullanmış.nede olsa bedavaya getirdi.küçük yatırımcıda yaklaşık 134 milyon lot kullanmış .geriye kalanlarda birincil piyasadan satılacak müşteri çıkarsa.onun için kağıdı yukarı çekebilirler.yada buralarda oyalayıp herşey bittikten sonra tahta yönünü çizer....ytd
    1.10 tavan çekti.1000 adet R'yi yaktım,sadece 2000 adedini kullandım,önce 1000 sanmıştım 2000'miş demek 8000 yapar,yani 8k,acaba diğerinide kullansaydım diye çok düşündüm,çünkü elimde toplamda bayağı E vardı,ayrıca bedelliye soktuğum R vardı,maliyetim düşük tam tavan yaptığı yer sayılır,bekleyelim bakalım,diğer Geride kalan R'leri bakalım ne zaman piyasaya sürecek ?...1.20 olursa iyi olur !!!

3. Şirket ortaklarımızdan Sn. Ayşegül Peker Şirketimiz bedelli sermaye artırım sürecinde, toplam 69.845.432,92 TL'lik rüçhan haklarını kullandığını ve rüçhan hakkı kullanımlarının tamamlandığını tarafımıza bildirilmiştir. MATRİKS DATA

Utanın be utanın günlerdir haftalardır patron şöyle böyle yerden yere vurdunuz rüçhanları 1 kuruşa kadar düşürdünüz.patron ne yapsın laftan anlamayanın sonu kötekdir derler.Alacağını almış ben olsam zırnık koklatmam Pekerleri buradan tebrik ediyorum adamlar sözünde durdu zırnık koklatmayın bu trollere
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

4.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Şirket ortaklarımızdan Sn. Ayşegül Peker Şirketimiz bedelli sermaye artırım sürecinde, toplam 69.845.432,92 TL'lik rüçhan haklarını kullandığını ve rüçhan hakkı kullanımlarının tamamlandığını tarafımıza bildirilmiştir. MATRİKS DATA

Utanın be utanın günlerdir haftalardır patron şöyle böyle yerden yere vurdunuz rüçhanları 1 kuruşa kadar düşürdünüz.patron ne yapsın laftan anlamayanın sonu kötekdir derler.Alacağını almış ben olsam zırnık koklatmam Pekerleri buradan tebrik ediyorum adamlar sözünde durdu zırnık koklatmayın bu trollere

250 den millete kitlediği malların parasıyla 4 katını aldı 1 tlden yani bedavaya getirdi biz ise para verip aldık hala zarardayız.şimdi kim utansın bakalım küçüklermi yoksa tahtayı pç eden para babalarımı.daha durun neler göreceğiz...satılmayan 750 milyon lot var birincil piyasa açılsın bakalım o zaman görecez....ytd

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Kimse kalmamış, adam milletin donuna kdr soydu.
    Neyseki benim slip hala duruyo

6. Çok bedelliye katıldım ama ilk defa hakkımı kullanmadım. Birincil piyasada satıldığında bana bir şey düşecek mi
     Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    250 den millete kitlediği malların parasıyla 4 katını aldı 1 tlden yani bedavaya getirdi biz ise para verip aldık hala zarardayız.şimdi kim utansın bakalım küçüklermi yoksa tahtayı pç eden para babalarımı.daha durun neler göreceğiz...satılmayan 750 milyon lot var birincil piyasa açılsın bakalım o zaman görecez....ytd
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
     Alıntı Originally Posted by ÖZKNTLK Yazıyı Oku
    Çok bedelliye katıldım ama ilk defa hakkımı kullanmadım. Birincil piyasada satıldığında bana bir şey düşecek mi

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen güvenmediğim için R'lerin bıir kısımını bende yaktım,1.20 yapacağını bilseydim kısa zamanda onlarıda kullanırdım,önceden 0.80-1 arası alıp yine bu seviyeler olan 1.20 üstünden postalamıştım,sebep güvensizlik,8 yapmış 2 görmüş peşi,4 olmuş bölünmüş 1 olmuş,bedelli bitişine kadar hiç hareket etmemş,R 0.17'den 0.1 olmuş,yani bütün R'ler patrona kalmış,şimdi oradan E fiatından satacak,tam üçkağıtçılık,neyse ben kazasız belasız bu işi götürdüm,zaten tepeden hiç hisse almam kusura bakmayın,%50 boalttım yine alan hayrını görür inşallah...Üçkağıt borsasındayız,sadece bu değil çoğu hisselerde böyle...ytd.

Sayfa 92/115 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •