Sayfa 97/115 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 769 - 776 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Yanlış anlama Swin' hasan çok para kaybettiğmden bu yazıları yazmıyorum, paranın mk, biz zamanında ne paralar kaybettik, alışığı z velhasıl. Önemli olan sağlığımız yerinde olsun, para her zaman kazanılır.
    Yalnız çok parada mal mülk de adamı adam yapmıyor, bazen adamı madam yapıyor o yüzden dedim. Çok tamahkar olma, bazende yeter demsinibil
    3 dk sonra ne olacağımız belli değil, mesela felç geçirip tekerlekli sandalyede sadece seyredersin. Ama parada seni iyileştirmez. Mesela eşinin asgariihtiyaçlarını bile karşılıyamazsın, asgari ihtiyaç derken mesela akmek al der, bana su ver der, yada bir öpücük ver der veremezsin. Böyle melun melun bakarsın. Ama yazık kadncağız nereye kadar senin felçli haline katlanacakki?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Hayır bu nasıl bir yüzsüzlük ki, hala şöyle yapacam böyle yapacam diye para ile haber yaptırıyorsun, oysa dürüst olsan mesela KOÇ grubu gibi, yapacam edeceğim diyeceğine yaptıklarınla insanlar/yatırımcılar seni değerlendirse?
    Bu kadar söyledikleriyle hisse fiyatı ters giden bir adamaın söylediklerine vaatlerine piyasa niye inansın.
    Düdüklediğin küçük yatırımcı, oysa senin küçük yatırımcıya değil büyük fonlara ihtiyacın var. Milyonlarca lot hissen olmuş piyasada.
    3-5 KY düdüklemekle o kadar lot mal erimez ki?
    aaaah hasan ah. Beyin yok sende beyin
    Son düzenleme : decamercion; 13-07-2021 saat: 17:39.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Hasan ben senin yerinde olsam spk ya dava açarım, 1 liralık kağıda %400 bedelliye nasıl onay verirsin diye, sonuçta nerdeyse yatrımcının %60 ı bedelliye katılmadı,
    Yani spk seni zarar ettirdi, oysa ne hayaller kurmuştunuz ayşegül hanımla gece yatağa girince,
    burası Türkiye soyalım şu ky yi diye.
    Yazık laaa
    tüm hayalleriniz suya düştü, acaba bugün 85 milyon rüçhan staılıp geriye 1 satış günü kalıp daha da 670 milyon lot kaldığını görünce ayşegil yengemle nasıl bir hayal kuracaksınız çok merak ediyurm, video çekip buradan paylaşırmısın?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Hasaan küçükken annende sana çok kızardı değil mi? Hadi hadi hatırla o 8-9 yaşındaki hallerini annenin sana nasıl kızdığını,
    Babn mı, ooo o zaten sende beyin olmadığı her şeferinde yüzüne vururdu.
    3 kağıtla ancak çok paran olur o da bir yere kadar, düşersin bir gün yine sıfıra.
    Hiç bir yükseliş sonsuz değildir. Er yada geç tökezleyeceksin. Kimbilir belki birgün elinde bastonda karşımdan geleceksin ve ben o bastona olanca kuvvetimle tekmeyi basacam sende ağzının üzerine kaldırıma kapaklanacakksın.
    Hasaaaaan ah hasan ah, Mesela alamanyada bu yaptığın 3 kağıdın %10 ununu yapabilrmisin? Keşke az biraz ahlakın olsaydı. Her iyi haberde kağıdı taban yaptırmak yerine %3 yukarı çekseydin yada ne bileyim kağıdın hareketlerine hiç dahlin olmasaydı.
    Bugün kara kara düşünmezdin kullanılmayan rüçhanlar ne olacak diye.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Hasan nooldu lan, enerjin mi tükendi, 150 milyon lotta debelenip duruyorsun, istersen sana bal polen perga propolis karışımı vereyimde biraz enerji gelsin.
    Yok bizde düşmanlık kin gütme yoktur. Biz bizi dikeni severiz, o yüzden fadıl akgündüz gibibi adam aynı yöntemle 3 kere bu milleti öptü. Tosuncuk diye bi veled çıktı, dr unu hakimini öğretmenini polisini bir güzel öptü.
    Yani biz bizi öpeni severiz.senide seviyoruz, enerjin biterse haber et daaa

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Hasan doğruyu söyle,
    Bugünkü haberi yaptırmak için ne kadar para verdin?
    Yada son 1 yıldır, TV ve gazetelere haber yaptırmak için ne kadar para harcadın?
    Onur, şeref, haysiyet gibi soyut ancak çok şey ifade eden kelimelerin sendeki karşılığı nedir acaba?
    Paranın sendeki karşılığı nedir?
    Reis çok güzel bir deyim icad etti, onuru maaşı kadar olan .....
    işte o noktalı yerlere bistteti pek çok şirketin patronunun da adını yazabilriz.
    Bist içnde uyarlayabiliriz, onuru düdklediği ky kadar olan patronlar!!

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Ya harbiden üzülüyorum şurda bu kadar şey yazmaktan, eminim bir çok burdaki okuyucu şunu diyordur, kardeşim silah mı dayadılar başına #pekgy al diye
    Öyle değil işte arkadaşlar, öyle değil.
    97 den beri borsadayım. çok zarar ettim, kimseye de şu sun demedim, hatta tavsiye üzerine aldığım kağıtlar gömüldü gitti yine kimseye bişey demedim, hep kendi hatam dedim unuttum gitti.
    Ama 1 yıldır pekgy de spk ile birlikte dönen dümenler o kdr iğrenç ve bariz ki.
    Yav bir şirket her güzel haberde taban mı yapar, ama istisnasız her güzel! habe saldığında, her tv ye çıkıp vaatler yaptığında taban yaptı. son 1 haftada %30 çıkıp %30 düştü, sıradan bir kağıt olsa ilk 2 tavanda brüte girerdi
    Bakın #crdfa da 3-5 kişi usulsüzlük yaptı diye kağıda 6 ay internet al-sat yasakladılar. Aynı spk aylardır, bariz usulsüzlükler yapılan #pekgy ya hiç sesini çıkarmıyor. Ottakmısınız, komisyonunuz ne kadar, karaca'lar mı arayı buluyor?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Şimdi yarın bir taban daha yaparsa;
    Bu yatırımcı salakmı ki, senin rüçhanları 1 tl üzerinden alsın, eskisi 94 kuruşken neden 1 tl ye rüçhan alsın?
    Şurası açık ve netki %400 bedeli resmen ...ne girdi hasan.
    Akıl hocan kimse bence önce onu öp sen.

Sayfa 97/115 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •