Sayfa 77/115 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 609 - 616 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

aylık takas

Bedelli onayı çok geç kaldı!

Onaylasanda, red de gelse bir atak yapar diye düşünüyorum!

3. İzahanamenin tekrar güncellenmesi bana zaman kazanma gibi geldi. 1-2 ay daha sürercek gibi bedelli kararının alınması.tahtada sürekli sağ cep sol cep yapılıyor. Teknik olarak 1.75-1.80 aralığı dip olarak gözüküyor. Teknik olarak herkesin bi düşen kama takibi var ama şahsen ben bu kurnaz tahtacının haftalık logaritmik grafiğe göre hareket ettiğini düşünüyorum. Gelelim bedelli muhabbetine... Hasan Peker bu hiss den para kazanmadan bedelliyi onaylatmaz.malum parayı seven bir patron. Ben eminim ki sadece bedelliyle gelen parayla yetinmeyecektir. Ay sonuna kadar kkanal dibinden kalkarsa eğer hisse kanal tepesi 5.80-6 TL bandına kadar düşe kalka gider. Kanal zirvesi kırılırsa eğer asıl show o zaman başlar. Bedelli yaptıktan sonraki sermayesi 1.25 milyar TL olacak şirketin. Şuanki piyasa değeri komik. Bedelli fursayasında genel olarak yaşanan durum şöyle; bedelliden sonraki sermayenin en az 2 katı piyasa değerine git sonra geri gelip içinde ky bırak ve zorla bedelliye katılsınlar. Yani basit olarak en az 2.5 milyarlık piyasa değerini göstermeleri lazım. Yukarda bahsettiğim gibi hisseden de para kazanacaklar. Bu durum diğer bedelsizlerin hepsinde yaşandı. Burada ki ince nüans piyasa değeri ve bedelliden sonraki sermayesinin ne kadar olacağı ilişkisi. Aranızda herhangi bir bedelliye katılacak olan olursa buna dikkat etsin yoksa üzülür. Bazı hisselerin zaten piyasa değeri çok yüksek oluyor ve bedelli açıklayınca uçurumdan aşşağı geliyorlar.peker de bu durum söz konusu değil lakin tahtıcı abimiz fazla sert ve inatçı birisi. Yatırım tavsiyesi değildir. Grafik de atacağım. Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Cyavuz Yazıyı Oku
    İzahanamenin tekrar güncellenmesi bana zaman kazanma gibi geldi. 1-2 ay daha sürercek gibi bedelli kararının alınması.tahtada sürekli sağ cep sol cep yapılıyor. Teknik olarak 1.75-1.80 aralığı dip olarak gözüküyor. Teknik olarak herkesin bi düşen kama takibi var ama şahsen ben bu kurnaz tahtacının haftalık logaritmik grafiğe göre hareket ettiğini düşünüyorum. Gelelim bedelli muhabbetine... Hasan Peker bu hiss den para kazanmadan bedelliyi onaylatmaz.malum parayı seven bir patron. Ben eminim ki sadece bedelliyle gelen parayla yetinmeyecektir. Ay sonuna kadar kkanal dibinden kalkarsa eğer hisse kanal tepesi 5.80-6 TL bandına kadar düşe kalka gider. Kanal zirvesi kırılırsa eğer asıl show o zaman başlar. Bedelli yaptıktan sonraki sermayesi 1.25 milyar TL olacak şirketin. Şuanki piyasa değeri komik. Bedelli fursayasında genel olarak yaşanan durum şöyle; bedelliden sonraki sermayenin en az 2 katı piyasa değerine git sonra geri gelip içinde ky bırak ve zorla bedelliye katılsınlar. Yani basit olarak en az 2.5 milyarlık piyasa değerini göstermeleri lazım. Yukarda bahsettiğim gibi hisseden de para kazanacaklar. Bu durum diğer bedelsizlerin hepsinde yaşandı. Burada ki ince nüans piyasa değeri ve bedelliden sonraki sermayesinin ne kadar olacağı ilişkisi. Aranızda herhangi bir bedelliye katılacak olan olursa buna dikkat etsin yoksa üzülür. Bazı hisselerin zaten piyasa değeri çok yüksek oluyor ve bedelli açıklayınca uçurumdan aşşağı geliyorlar.peker de bu durum söz konusu değil lakin tahtıcı abimiz fazla sert ve inatçı birisi. Yatırım tavsiyesi değildir. Grafik de atacağım. Saygılar.
    Güzel bilgilendirme ,teşekkürler.

5. pek.jpg takip ettiğim ve grafik bu şekilde. dip çalışması sonrası yükselişin başyacağını düşünüyorum. benim için stop noktası alt trend desteğidir. yatırım tavsiyesi değildir.

1 milyar TL bedelli onaylanmış

7. Bedelliyi hangi fiyattan gerçekleştirmesi beklenir sizce.

8. Ben açıkçası bedelli için fiyatın henüz hazı olmadığını düşünüyordum. Bedelli onaylandı,şimdi şirketten gelecek kap ile bedelli tarihi belli olacak. Fiyat hesabı yapmak için daha erken. Tarihler belli olsun rühçan tahtası açılsın öyle bakalım.kafamda 2 senaryo var. Kötüsünü düşünmek istemiyorum. İyisini anlatayım. Patron kap ı geciktirip hisseyi yukarıya sürer diye umuyorum. Yeni alacak olanlar lütfen çok heveslenmeyin bu hissenin tahtacısı ve patronu çok kurnaz. Zarar etme olasılığınız yüksek. Bedelli illa bilmem şu fiyattan olmalı diye bir kural yok kardeşim. İsterse 1 liraya düşürür hisseyi.bedellisine katılmak akıl kârı mı? Bence değil. 2 lira olan hisseye 4 lira ver diyorlar.izleyip görelim yarın ola hayrola.

Sayfa 77/115 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •