Sayfa 48/115 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 913 madde; 377 - 384 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Adam akıllı kımse yokmu burda neden bukadar dustugunu açıklayacak????

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Bumerang006 Yazıyı Oku
    Adam akıllı kımse yokmu burda neden bukadar dustugunu açıklayacak????

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Um
    Belirgin bir nedeni yok..bir vatandaş tebde 6 aydır yatan 2 milyon ad malını sattı hızlıca.üstüne de deniz silkeliyor..biri biraz fazla mal aldı.o malı istiyor olabilir.son düzlükte..3-3.06 vurup yukarı sert tepki vermesi lazım teknik olarak.bundan sonra satılmaz düştükçe kademeli alınır..3 ü aşağı kırarsa 2.80 dibin dibin diyorlar ama ben ihtimal vermiyorum pek.cuma alıma başladım.3 den alırım atarım sandığa..
    Ytd

3. 3.07 kritik kırarsa,
    altında dibin dibi, 2.74 desteği var.
    En azından, tepkiyle de olsa,
    yukarı hareketin başlayabileceğine emin olmak için,
    3.33 direncinin aşılması görülmeli.
    https://twitter.com/swingtradin/stat...49275598712833

4.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Um
    Belirgin bir nedeni yok..bir vatandaş tebde 6 aydır yatan 2 milyon ad malını sattı hızlıca.üstüne de deniz silkeliyor..biri biraz fazla mal aldı.o malı istiyor olabilir.son düzlükte..3-3.06 vurup yukarı sert tepki vermesi lazım teknik olarak.bundan sonra satılmaz düştükçe kademeli alınır..3 ü aşağı kırarsa 2.80 dibin dibin diyorlar ama ben ihtimal vermiyorum pek.cuma alıma başladım.3 den alırım atarım sandığa..
    Ytd
    Orta vade peklentinuz nereler olur

5.  Alıntı Originally Posted by Jackal61 Yazıyı Oku
    Orta vade peklentinuz nereler olur
    Uzun süre 4-4.20 arası işlemi oldu.çok kısa sürede de buraya geldi.ben yılsonuna kadar geldiği yeri hedefleyeceğini öngörüyorum.
    Ancak ben güzel bir kap haberi bekliyorum.gelirse 1 haftada hedefler oraları..
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Um
    Ytd
    3.01 vurup 3.35 sıçramış..doğayla uyumlu hareket bunlar ama patron 35 i kırmasını istemiyor..bıraksa kaçacak..deniz ciddi baskılıyor.vardır bir bildiği..bekletecek bıraz sanırım.
    ytd

7. Biz de bir müddet kiracı olalım dedik ama evsahibi geçimsiz sanırım. Kısmet ne kadar geçinebilirsek, Umarım göründüğü gibi değildir. Yoksa yeni bir kiralık yer bakacağız. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 48/115 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •