Sayfa 79/115 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 625 - 632 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Marbas açığa satmış.Bunlara izin ve ödünç lot verenlere
    özellikle spk ya iş düşüyor.Spk ya defalarca başka zamanlarda yazdım sizde yazın.

2. Marbas açığa falan satmadı dün 198 den aldığı mali 180 den verdi ama niye....bazı oyuncular bence hazırlıksız yakalandı zarar kes yaptılar...bedelli oranı çok yüksek bu fiyatlarda spk onay vermemeliydi. Bu fiyatlardan bölünse 116 denk gelir R lerde74 krş olur millet bedelliye katılmaz çünkü ana tahta sahip çıkılamazsa 1 tl ye gelir hasan efendi düşünsün ne toplarsa kâr derse onu bilmem ikinci senaryoda speklerle anlaşır tahtayı yukarı sürer yatırımcı çeker başka çare yok...ytd

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Hiç kimse 3.5 milyon lot malı hazırlıksız almaz, Üstelikte bedelli onay haberi eli kulağındayken.
    Adamlar bildiğin film çeviriyorlar, ben bugün yavan kapatmasını beklerdim. Çünkü %20 lik bir marj vardı. Bakalım pztside eşleşme taban olursa farklı şeyler beklerim.

4. Tahtada bir veya birden fazla grub vardı bunlar en az 6 veya 7 aracı kurumdan karşılıklı işlemlerle kağıdı buraya getirdi.basda deniz a1 ak ış garanti global alnus ahlatcı Invest olmak üzere arada bir yatirimfinans ve son olarak oyak yatırım arada bir tahtaya girip kimi zaman para kazandılar çoğu zamanda kaybettiler.....marbasida unutmayalım size 12 tane aracı kurum yazdım bunlar göze batanlar birde arka bahcedekiler var vakıf gedik vs .....Neyse bakalım sonu ne olacak hasan efendinin planı ne bekleyip gorecez..ytd

5. marbas in elinde 1500000 lot vardi virman yoluyla sattilar sali belli olur kimden virman oldugu

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Düşünsenize, 5 ayda elinizdeki tüm hisseleri en zirve fiyattan halka satıyorsunuz, onun öncesi birde bedelsiz hikayesi var, 2 kere kazandınız, %20 şirket sahipliğiniz ile %400 bedelli onaylatıyorsunuz, 200 milyonluk şirkete 800 milyon para topluyorsunuz, Bu arada 1.8 kuruşluk hisse için 4 lira istiyorsunuz, as resmen soygun lan bu.
    Ha bu arada topladığınız parayı yurt dışına yatırım adı altında çıkarıyorsunuz.
    Ülkenin gidişatı hoş değil zaten şirkette ortaklınız da kalmamış, topla parayı bin uçağa git güle güle.
    Peki bu şirket ortaklığı ile spk %400 bedelliyi nasıl onayladı, Acaba soygna spk da mı ortak? Bedelliden gelecek paranın zaten bir kısmı da aylardır zararına al-sat yapan hisseyi çöp eden aracı kurumlara verilecek.
    Neyseki birileri somut bir adım atacak
    https://twitter.com/patateslibrek/st...15740653768710

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Düşünsenize, 5 ayda elinizdeki tüm hisseleri en zirve fiyattan halka satıyorsunuz, onun öncesi birde bedelsiz hikayesi var, 2 kere kazandınız, %20 şirket sahipliğiniz ile %400 bedelli onaylatıyorsunuz, 200 milyonluk şirkete 800 milyon para topluyorsunuz, Bu arada 1.8 kuruşluk hisse için 4 lira istiyorsunuz, as resmen soygun lan bu.
    Ha bu arada topladığınız parayı yurt dışına yatırım adı altında çıkarıyorsunuz.
    Ülkenin gidişatı hoş değil zaten şirkette ortaklınız da kalmamış, topla parayı bin uçağa git güle güle.
    Peki bu şirket ortaklığı ile spk %400 bedelliyi nasıl onayladı, Acaba soygna spk da mı ortak? Bedelliden gelecek paranın zaten bir kısmı da aylardır zararına al-sat yapan hisseyi çöp eden aracı kurumlara verilecek.
    Neyseki birileri somut bir adım atacak
    https://twitter.com/patateslibrek/st...15740653768710
    Yarın taban açıp oradan tavan kilitler
    Ya da tavan açıp taban kilitler
    Bu kadar büyük sermaye artırımı yap 180 den
    Ya bunlar bu işi bilmiyor
    Başka grup olsa en az 10 dan bolunurdu

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Yarın taban açıp oradan tavan kilitler
    Ya da tavan açıp taban kilitler
    Bu kadar büyük sermaye artırımı yap 180 den
    Ya bunlar bu işi bilmiyor