Sayfa 12/2103 İlkİlk ... 2101112131422621125121012 ... SonSon
Arama sonucu : 16817 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1. yine psikopata bağladı....

2.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    yine psikopata bağladı....
    BENCE saat 8,45 te kendi ÇÖPLÜĞÜME ATTIĞIM Grafik beni haklı çıkaracak san ki ; !

İkinci Grafikte Yükseliş onayı için geri gelmesi gerektiğine ne deniliyordu OLABİLİR Mİ ?

3. a.s.

açılış sonrası şuursuzca yukarı aldı...bence spotu yukardan açmak için oyun oynandı...günü ya %1 den fazla artı ya da %1 den fazla eksi kapatırız...yatay bir kapanış bugün için zor.

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    BENCE saat 8,45 te kendi ÇÖPLÜĞÜME ATTIĞIM Grafik beni haklı çıkaracak san ki ; !

İkinci Grafikte Yükseliş onayı için geri gelmesi gerektiğine ne deniliyordu OLABİLİR Mİ ?

dün sert bastı,bugün anlaşılmaz şekilde aldı fazladan açılışa bak 115300,16 30 daki veri önemli....

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    a.s.

açılış sonrası şuursuzca yukarı aldı...bence spotu yukardan açmak için oyun oynandı...günü ya %1 den fazla artı ya da %1 den fazla eksi kapatırız...yatay bir kapanış bugün için zor.
    bugün bence yukarı veya aşağı devam için teyit günü........ytd

6. aralık ayı cari açık 7.7 milyar dolar ,ürkütücü.......

7.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    dün sert bastı,bugün anlaşılmaz şekilde aldı fazladan açılışa bak 115300,16 30 daki veri önemli....
    DOĞRUDUR yanlıştır Kimse emin olup yorum yapamaz İhtimal dahilinde
    biz minik yatırımcılarınının beklemediği hareketi yapmakta üzerlerine yok maalesef
    SOSYAL MEDYADA bir DOW Grafik gördüm o adamın dediği çıkması durumunda neler olur bizim endeks te ?

8.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    aralık ayı cari açık 7.7 milyar dolar ,ürkütücü.......
    üstelik kasım ayı da 4,2 den 4,4 revize edildi..daha 2018 de yüksek petrol fiyatları rakamlara girecek.

eğer abd enflasyonu yüksek gelirse bizdeki dolar tepkisi çok sert olur....16:30 u dört gözle bekliyor olacağız.

Sayfa 12/2103 İlkİlk ... 2101112131422621125121012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •