Sayfa 21/2114 İlkİlk ... 11192021222331711215211021 ... SonSon
Arama sonucu : 16908 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Sn. Pin Trader'ın grafiğini ben 15 dakikalık olarak ALGILADIM yanılmış olabilirim ...

...
    Haklısınız...

2.  Alıntı Originally Posted by tiyatro Yazıyı Oku
    Almanya haberi, genel piyasa durumuna bakarsak, 1500 puan gap sonrası hareket ilk 1 saatte sonrasında 141800-142000'e ulaşacaktır diye düşünüyorum.

Dün long dönen çok oldu o yüzden açılışta da gap az kaldı.

1500 puan gap yaptı diye kısa yapmak riskli bence, dediğim gibi düşüşün zaten 1000 puanı bu Cengiz b ile yapı kredi VİOP yapan adam o yüzden illa kısa yapılacaksa ben 142.000 üzerinden başlardım. Şahsen longda oturmayı tercih edeceğim onu da belirteyim.

Saygılarımla tiyatro.
    Yapı kredideki arkadaşın pozisyonları 143 üzerinden stopladığını düşünüyorum, ABD tarafında Çekirdek ÜFE verileri ile akşam seansında enflasyon geliyor gerçekten havası esebilir. Bu sebeple bu seviyeden Uzun pozisyonları terk ediyorum ve 143000 üzerinden kısa pozisyon alıyorum.

Saygılarımla tiyatro.

3. 14.47 de kendi çöplüğümde yazdığım yazı ;

BAKTIĞIM grafikte 146,900 de SAT vermiş DÜZELT me diye adlandırıyorum henüz bittiği yönünde bir belirti yok şayet 142,800 civarına atıp yukarıya bir ivme kazanması durumunda DÜZELT me bitti diye görmeye başlayacağım ..

4.  Alıntı Originally Posted by tiyatro Yazıyı Oku
    Yapı kredideki arkadaşın pozisyonları 143 üzerinden stopladığını düşünüyorum, ABD tarafında Çekirdek ÜFE verileri ile akşam seansında enflasyon geliyor gerçekten havası esebilir. Bu sebeple bu seviyeden Uzun pozisyonları terk ediyorum ve 143000 üzerinden kısa pozisyon alıyorum.

Saygılarımla tiyatro.
    neden kısa?????

5.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    neden kısa?????
    Dün bu arkadaş piyasanın fazladan 1000 düşmesine neden oldu bugünde aynı şekilde fazladan 1000 yükselmesine neden oldu.

Ana fikrimin ise adamla ilgisi yok esas nedenim ABD üfe ve çekirdek rakamlarının gelecek enflasyon fiyatlamalarında rahatsızlık yapacağını düşünüyorum. O yuzden gece ABD tarafında geri çekilme bekliyorum.

Saygılarımla tiyatro.

6. Tüm bur şartlar altında
    ABD borsalarında enflasyon sonrasındaki yükselişin uzun soluklu olmayacağını;
    Kısa vadede (önümüzdeki 3-6 ay) ABD enflasyonunun yükselişine devam edeceğini ama 2019’dan itibaren yeniden deflasyonist görünüm sergileyeceğini;
    Altının ise yükselişini onz bazında devam ettireceğini, eğer 1365’deki direncini kırarsa 1400’lü seviyelere doğru yükseleceğini düşünüyorum.
    Bizim borsaya gelirsek dış piyasalarla uyumlu olacağını, kısa vadede yeniden yükselişler deneyeceğini, ama orta vadede güçlü yükseliş sergilemeyeceğini
    Dolar/TL kurunun ise, içeriden kaynaklanan beklenmedik gelişmeler olmadıkça DXY endeksiyle uyumlu hareket sergileyeceğini;
    düşünüyorum.
    Yaşar Erdinçten alıntıdır...

7. SELAMUN ALAEYKÜM HAYIRLI CUMALAR ..

MSCITurkey an itibariyle (+2.31%) pozitif. Yarın bist in yeşile bürünmesi beklenebilir

Uzak durulması gereken insanlar;

1-Hep haklılar
    2-Herşeye itiraz edenler
    3-Sadece ben diyenler
    4-Sizi değersiz görenler
    5-Menfaatciler

Güçlü insanların 4 özelliği:

1. Hayır demeyi bilmek
    2. İstediğini çekinmeden ifade edebilmek
    3. Pes etmemek
    4. Gerektiğinde vazgeçebilmek

8. Açılısı 500 puan kadar yukarıda, 144.200 lerde bekliyorum...önemli noktalardayiz, bugün düşüş trendi be kadar güçlü o test edilecek...117500 üzeri kapanışlar yeni zirveleri gündeme getirir.

Sayfa 21/2114 İlkİlk ... 11192021222331711215211021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •