Special Days Image
Sayfa 51/2099 İlkİlk ... 414950515253611011515511051 ... SonSon
Arama sonucu : 16787 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

Türkiye Ocak ayında 7.096 milyar dolar cari açık verdi,12 aylık cari açık ise bir önceki ay 47.170 milyar dolardan 51.572 milyar dolara sıçradı.Bu rakam 2017 yılının tahmini GSYİH'sı olan 855 milyar dolara oranla gsyih/cari açık %6'lık bir rasyoyu ifade ediyor

2. 117200 üstü long avantajlı...........yeni zirve gelir mi onu şu aşamada bilmek zor ancak gelirse aday bölge 122500-123000 aralığı.................ytd

3. Deniz43 üstadım. Bugün açıklanacak ABD çekirdek ve manşet enflasyon verileri hakkında bir öngörünüz var Mı?

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Deniz43 üstadım. Bugün açıklanacak ABD çekirdek ve manşet enflasyon verileri hakkında bir öngörünüz var Mı?
    Son 2 aydır üretici fiyat endeksi verisinin enflasyon verisinden sonra yayınlanması tahmin yapmayı zorlaştırdı ama diğer datalara göre ben de piyasanın çekirdek ve manşet enflasyondaki aylık %0.2 artış beklentilerine paralel ,çekirdek enflasyonda aylık %0.2,manşet enflasyonda aylık %0.2-%0.3 artış olacağını tahmin ediyorum.

5. egemen 13
    DOLARTL DE 3,60 BEKLEYENLER VARMIŞ BEKLEMEYE DEVAM ETSİNLER
    â€BORSA DAX DOW HEPSİNİ YARIN YORUMLARIM KÜÇÜK BİR TİYO 1,5 SEANS SONRA YARIN AKŞAM DETAYLANDIRIRIM ÇARŞAMBA AKLINDA BULUNSUN 2 SEANS DAN SONRA BEN SATIŞ BEKLİYORUM NEREYE KADAR DÜŞERİZ RAKAMLAR GELDİĞİNDE PAYLAŞIRIM İPTAL OLURSA İPTAL DE YAZARIM İYİ GECELER SESİMİ DUYAN VAR MI ZİRVEDEN SANA SESLENİYORUM : ((ANLAYANA :( BİRAZ DAHA DÜŞERSE SANA YENİ BİR HİSSE ALDIRACAĞIM BENDEN ŞİMDİLİK BU KADAR

6. Bakalım dünkü yabancı alımı bugün devam edecek mi? THY de yoğun satış yapan kurumlar dün satışa göre az bir alımla %5 çıkarttılar hisseyi...eğer dün alanlar bugün satmaya başlarsa, bu alımı yukarıdan mal vermek için gerçekleştirdiler deriz...aksi halde, zaten yeni zirve gelir.

7. Kombine bir hareket gözüküyor piyasamızda..kurlar istikrarlı bir şekilde yukarı gidiyor...faizler zaten dün ve bugün yukarda...bist ayrışmıştı...bu sabah sahte bir alım dalgası vardı, şu an alış tarafında yerliler kaldı sadece...yabncılar yavaş yavaş net satıcı pozisyonu alırlarsa çarşı karışır.

eğer bugün abd enflasyonu yüksek gelirse, bizim piyasalar için mükemmel fırtına başlayabilir.

8. seans sonu itibariyle,

kurum ilk5 pgç: 51 milyon (garanti yat=89 milyon)
    hisse ilk5 pgç: 1,2 milyon (thy=14 milyon)

Dünün alıcı yabancıları bugün pek ortada yok...merry bir alıcı ilk5 te, bir satıcı ilk5 te..bakalım ikinci senas heyecanlı geçeceğe benziyor.

Sayfa 51/2099 İlkİlk ... 414950515253611011515511051 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •