Sayfa 77/2114 İlkİlk ... 27677576777879871271775771077 ... SonSon
Arama sonucu : 16906 madde; 609 - 616 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1. Kur ve faiz tarafında negatif ayrışmamız devam ediyor..Şu ana kadar bu negatif ayrışma borsamıza pek yansımadı, bugün borsamız da negatif ayrışabilir...gap li açılış sonrası dikkatli olunmalı...günü negatif kapayabilir borsa.

2. bize özgü negatif ayrışma devam ediyor...doartl nin durumu ortada.

daha önemlisi faziler...2 yıllıklar 2008 den bu yana en yüksek seviyede...14,38 de şu an.

son dönemlerde faiz artışı değil faiz indirimi geyiği, rte nin açıklamaları...mehmet şimşek in uluorta fırçalanması...ve istifa söylentisi...borsa halkbank ı kullanarak tutundu gibi, ama oradaki bahane de ikinci seans itibariyle endeksi tutmaya yetmeyebilir.

3. 4.0440 için 3.7150 den gelen çikişin TEPE si olarak düşünüyorum...
    Bi çok şey kesişti orada.
    Tüm cesaretimi toplayıp 4.0406 ten ilk kırmızı 1 dakikalık bar kapanışında Short açtım düşük kaldıraç.

Elde geçen günden kalan 23420 dow long ları da +1000 e yazmiştim gitmişler ABV.

4.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    4.0440 için 3.7150 den gelen çikişin TEPE si olarak düşünüyorum...
    Bi çok şey kesişti orada.
    Tüm cesaretimi toplayıp 4.0406 ten ilk kırmızı 1 dakikalık bar kapanışında Short açtım düşük kaldıraç.

Elde geçen günden kalan 23420 dow long ları da +1000 e yazmiştim gitmişler ABV.
    Riskli bir trade olmuş...pozisyona ters hareket devam ederse poz arttırmadan yakın bir seviyede stop belirleyip uymak gerek.

5. ne oldu da halkbank bu atağı yaptı ,demek ki gelecek ceza ile ilgili duyum aldı py..........115200-300 direnç bandı önemli.......ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Riskli bir trade olmuş...pozisyona ters hareket devam ederse poz arttırmadan yakın bir seviyede stop belirleyip uymak gerek.
    İlginiz için teşekkür ederim.
    4,03 ü vurduğu gece alarmlara uyanmiştim 3,9350 ye inişte 4.02-3,96 yapmiştim, dahil edince 4.10 sayılır maliyetim.
    4.0750 dede bir kesişim kümesi var.
    O bölgeye gelirse bir daha bakmak lazım.

Dolar endeksi vs. bakınca da diplerden/tepelerden 34. fibo günündeyiz.
    Bir anlamı olabilir bugünün...

3.7150 dibinden çikişte saatlik 200 pips lik satış ilk defa geldi.

Bunnar koskocaman temel analizin yanında sinek vızıltısı kalabilir ama işim sadece teknik...

https://www.cnbc.com/2018/04/05/jp-m...e-quickly.html

JP Morgan's Dimon says market may be underestimating chance that Fed will have to act more quickly

Jamie Dimon said in this year's letter that it would be reasonable to expect a 10-year Treasury note yield of 4 percent with normal growth and inflation approaching 2 percent.
    If inflation and wages grow at a faster rate than anticipated, "the Federal Reserve and other central banks may have to take more drastic action than they currently anticipate," he wrote.

JP Morgan CEO'su Dimon :''Piyasa, Fed'in daha hızlı hareket etmek zorunda kalacağı ihtimalini hafife alıyor olabilir''.

Jamie Dimon,bu yıl ki yıllık hissedarlar toplantısı öncesi hissedarlara yazdığı mektubunda:''Normal büyüme ve %2'yi yakalamış bir enflasyon oranıyla ,10 yıllık hazine tahvilinin getirisinin %4'e ulaşmasını beklemenin makul olacağını'' ifade etti.
    Dimon,mektubunda''Enflasyon ve ücretler beklenenden daha hızlı bir şekilde büyürse, 'Federal Rezerv ve diğer merkez bankaları şu an öngördüğünden daha sert bir eylemde bulunmak zorunda kalabilirler' diye yazdı

Mektubun tam metni:

https://sc.cnbcfm.com/applications/c...etter%20v3.pdf

Sayfa 77/2114 İlkİlk ... 27677576777879871271775771077 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •