Sayfa 821/2111 İlkİlk ... 32172177181181982082182282383187192113211821 ... SonSon
Arama sonucu : 16883 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Baharın tadını çıkarsın millet, en fazla 5-6 ay.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    5-6 ay sonra Winter is comming.

Dusen trend temmuz ayinda birlesiyor bakalim sonrasında nasil bir grafik ortaya cikacak isin kotu yani dxy duserken Tl zayif bir performans sergiliyor aksi bir surecte daha cok hasar almamiz olasi dikkatli olmak lazim ytd
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

3. Abd borsalarinda ciddi bir dusus trendi beklenmete endekslerde yorgunluk emareleri herkesce dillendirliyor ayrica nasda q icindeki sismenin digerlerine oranla daha fazla oldugundan dolayi dususun buradan baslayip yayilacagi ihtimallendiriliyor

Benim analiz edecek kadar detayli finansal okur yazarligim bulunmamakta soylemlerdekini sadece grafikler uzerinden herkesin gorebildiklerini gorebiliyorum anlatilinca

Yukaridaki yorumlara katilir misiniz katiliyorsaniz da tahmini dusus periyodu ne zaman baslar saygi deger vobelit ahalisi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Abd borsalarinda ciddi bir dusus trendi beklenmete endekslerde yorgunluk emareleri herkesce dillendirliyor ayrica nasda q icindeki sismenin digerlerine oranla daha fazla oldugundan dolayi dususun buradan baslayip yayilacagi ihtimallendiriliyor

Benim analiz edecek kadar detayli finansal okur yazarligim bulunmamakta soylemlerdekini sadece grafikler uzerinden herkesin gorebildiklerini gorebiliyorum anlatilinca

Yukaridaki yorumlara katilir misiniz katiliyorsaniz da tahmini dusus periyodu ne zaman baslar saygi deger vobelit ahalisi

Kendi açımdan ben sorunun cevabını bir hafta önce vermiştim.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Dow'a göre değil de FDow'a göre yazayım.
    FDOW:

1) 33233 altına inmeden son zirveyi geçerse daha en az 4 zirvesi,
    2) 33233 ü aşağı kırar ama 32033 altına inmeden son zirveyi geçerse daha en az 3 zirvesi,
    3) 33233 ve 32033 ü peşpeşe aşağı kırar ama 31188 altına inmeden son zirveyi geçerse daha en az 2 zirvesi ve
    4) 33233, 32033 ve 31188'i peşpeşe aşağı kırar ama 29180 altına inmeden son zirveyi geçerse daha en az 1 zirvesi
    var demektir.
    5) Yukarıda verilen tüm seviyeleri peşpeşe aşağı kırarsa o zaman Dow'un ve tüm dünya borsalarının cenaze namazına davetlisiniz demektir.

Düşüncem 1. veya 2. durumun gerçekleşeceği şeklindedir. Yani FDow'un 29180 altına inmeden en az 3 yeni zirve yapacağını düşünüyorum. Ekim ayından önce ciddi bir çöküş beklentim yok.
    Son düzenleme : JAS; 25-05-2021 saat: 01:27.

https://www.tradingview.com/x/2zg7gJxR
    Ben de bu uzun trend altında ve özellikle 250 gunluk haho nun altinda kapanis olursa dikkat edilmesi gerektigini dusunuyorum
    Saygılar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/2zg7gJxR
    Ben de bu uzun trend altında ve özellikle 250 gunluk haho nun altinda kapanis olursa dikkat edilmesi gerektigini dusunuyorum
    Saygılar
    Nasd** için ölüm sınırı takip ettiğim sayıma göre 12074 dür. Vadelisinde karşılığı ise 12465.

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku

Düşüncem 1. veya 2. durumun gerçekleşeceği şeklindedir. Yani FDow'un 29180 altına inmeden en az 3 yeni zirve yapacağını düşünüyorum. Ekim ayından önce ciddi bir çöküş beklentim yok.
    Tesekkur ederim ben atlamisim sanirim okumayi

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku

Şunu da ekleyeyim, FDOW'un son zirvesi 35000.

Sayfa 821/2111 İlkİlk ... 32172177181181982082182282383187192113211821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •