Sayfa 526/2100 İlkİlk ... 2642647651652452552652752853657662610261526 ... SonSon
Arama sonucu : 16799 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1. Haber ne diyor hocam
     Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    https://www.bbc.com/news/uk-54226107...at_campaign=64

Bakalım haberin global piyasalara bir etkisi olacak mı?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

HSBC allowed fraudsters to move millions of dollars of stolen money around the world, even after it learned from US investigators the scheme was a scam.
    JP Morgan allowed a company to move more than $1bn through a London account without knowing who owned it. The bank later discovered the company might be owned by a mobster on the FBI's 10 Most Wanted list.
    Evidence that one of Russian President Vladimir Putin's closest associates used Barclays Bank in London to avoid sanctions which were meant to stop him using financial services in the West. Some of the cash was used to buy works of art.
    The UK is called a "higher risk jurisdiction" like Cyprus, according to the intelligence division of FinCEN. That's because of the number of UK registered companies that appear in the SARs. Over 3,000 UK companies are named in the FinCEN files - more than any other country.
    The United Arab Emirates' central bank failed to act on warnings about a local firm which was helping Iran evade sanctions.
    Deutsche Bank moved money launderers' dirty money for organised crime, terrorists and drug traffickers. More details (BuzzFeed News)
    Standard Chartered moved cash for Arab Bank for more than a decade after clients' accounts at the Jordanian bank had been used in funding terrorism.

maşallah hepsini trump öpecek mi yoksa seçim hamlesi mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    https://www.bbc.com/news/uk-54226107...at_campaign=64

Bakalım haberin global piyasalara bir etkisi olacak mı?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben okuyunca bizim hakan atillaya yazık olmuş dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ben daha öncede söylemiştim. Şu aşamada olmayı düşünmüyorum. Ancak annem ve babam yaşlı onlara mutlaka yaptıracağım. İki riskten birini alacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yeni çıkacak aşılar yerine, zatürre aşısı olmak bana daha mantıklı geliyor.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Yeni çıkacak aşılar yerine, zatürre aşısı olmak bana daha mantıklı geliyor.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zatürre aşısı 2-3 günde sıra geliyor .

Aile hekiminliğinde

Eczanede de 1 hafta içinde geliyor 65 yaş üstü değilseniz

Tansiyon guatr vs dahil birçok kronik hastalığı olan 62 yaşında diye yapmadılar oda eczanede oldu parayla

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Zatürre aşısı 2-3 günde sıra geliyor .

Aile hekiminliğinde

Eczanede de 1 hafta içinde geliyor 65 yaş üstü değilseniz

Tansiyon guatr vs dahil birçok kronik hastalığı olan 62 yaşında diye yapmadılar oda eczanede oldu parayla

Kim diyorsa
    bu büyük yalan 1 aydır hem kendine hem anneme yazılıyım. Annem 65 yaş üstü kronik şejer tansiyon hastası bende şeker tansiyon ve kalp var piyasada ne grip ne zatürre alısı var. Babam antalyada eczaneden yazıldı kalp şeker tansiyon hastası antalyadada yok. Ankaraya gelirse banada ayırt dedi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kim diyorsa
    bu büyük yalan 1 aydır hem kendine hem anneme yazılıyım. Annem 65 yaş üstü kronik şejer tansiyon hastası bende şeker tansiyon ve kalp var piyasada ne grip ne zatürre alısı var. Babam antalyada eczaneden yazıldı kalp şeker tansiyon hastası antalyadada yok. Ankaraya gelirse banada ayırt dedi
    Ama İstanbul’da çok kısa sürede geliyor ben yazdırdım aşıyı 1 gün sonra aradılar yarın gelin diye gittiler yaptırdılar ailem ve yakın akrabalarım .

Apartmanın çoğuda olmuş yine aile hekiminde .

Arkadaşlardan olanlar var eczaneden ayırtıp tanıdık eczacı varsa araya da sokuyor olabilirler onu bilmiyorum 400 TL verdim diyordu

Ankarada tek alı yok sağkık ocağında toplam 30 zatürre aşısı car sadece bebeklere vuruluyor hiç kimseye vurmuyorlar. Her eczacının elinde 50 şer kişilik alı olmak isteyen listesi var. Bizim aile hekiminin listesi 200 kişilik herkes bekliyor.

Sayfa 526/2100 İlkİlk ... 2642647651652452552652752853657662610261526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •