Sayfa 35/2103 İlkİlk ... 25333435363745851355351035 ... SonSon
Arama sonucu : 16824 madde; 273 - 280 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1. SELAMUN ALEYKÜM HAYIRLI CUMALAR ...

2. Fed tutanakları yayımlandıktan sonra ses yayını (podcast) ile yorumlarını aktaran Goldman Sachs ekonomistlerinden David Mericle, 4 faiz artışı tahminini koruduğunu ancak yılsonuna doğru bir ilave daha gelmesi ve 5 faiz artışı ile tamamlanması olasılığını güçlü gördüğünü anlatıyordu.

Öyle görünüyor ki Trump’ın vergi ve harcama politikasında hayata geçmeye başlayan adımları, potansiyel korumacı bir çerçeve hazırlığı ekonomiyi daha da ısıtacak, enflasyonu da ılımlı halinden bile çok yukarı itecek.

Fed bir taraftan aylık 20’şer milyar dolarlık ölçekte bilanço küçültmesi yaparken, bunun dozu giderek artacak ve ekim ayında 50 milyar dolara çıkacak. Fed, ABD Hazine kağıtlarını azaltırken, ABD Hazinesi bütçe açığı ve vergi kayıpları nedeniyle daha fazla borçlanmak zorunda. Uzun vadeli faizler artmaya devam edecek. Buna bir de artan dozda kısa vadeli faiz arttırımları eklenecek.
    çok şahin tahminler var,böyle olursa goplar için iyi olmaz..........ytd

3. Borsa yerine thy yi izliyoruz..çekirdeğimi de alayım bari

Bu arada deneme uçuşu ile ilgili bir haber var mı, pazar yapılacak deniyordu ama, bir ses çıkmadı sanırım.

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Borsa yerine thy yi izliyoruz..çekirdeğimi de alayım bari
    .
    Hocam GRAFİKLERE DİKKATLİCE BAKTIĞIMIZDA sizin söylediğinizi sanki taca atıyor ...

5. SABIR, her bahçede yetişmeyen bir çiçektir.

-James Howell

6.  Alıntı Originally Posted by tiyatro Yazıyı Oku
    Kısa pozisyonu stopladım 144 ten. Yuzde 20 kısa açalım dedik hemen dayak attılar

Adam birden fazla kağıdı yapıyor şu an PETKM TUPRS GARAN ISCTR THYAO longa dondum yapacak bir şey yok.

Saygılarımla tiyatro
    Gün sonuna kadar bekleyip saat 18.10 fiyatından kaçmayı planlıyorum. 144 üzerinde kaldıkça beklemeye devam.

Saygılarımla tiyatro

7. Ben de günlükler al verdiği için short pozisyonların yarısını kapadım...eğer 118 üzerinde günlük kapanış geleceği netleşirse kalan yarısını da kaparım.

Piyasa iyice sıkıcılaştı benim için, bir süre ekran takibi yapmayacağım.

8. havayollarında kademeler 100 binin üstüne çıktı bu ne anlama geliyor, birşeyler oluyor ama anlayamadık gitti, bir cisim mi yaklaşıyor

Sayfa 35/2103 İlkİlk ... 25333435363745851355351035 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •