Sayfa 38/2103 İlkİlk ... 28363738394048881385381038 ... SonSon
Arama sonucu : 16817 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1. 118 bin üzerinde açılacak gibi spot...118 bin üzerinde kalırsak hedef zirvenin tekrar denenmesi olur.

Ayrıca xbank ta 183.500 çok önemli bir direnç (Cuma 182.116 dan kapadık)...Burası da bankacılık endeksi üzerinde baskı oluşturacak, burası kırılmadan sırf sanayi ve thy gibi bir kaç hisse ile zirvenin geçilmesi imkansız gibi.
    Son düzenleme : Cautionary; 26-02-2018 saat: 10:15.

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Sürekli sosyal medyanın konusyu;Taner GENEK
    OBO soran arkadaşlar

Son OBO faciası sonrası OBO TOBO bende gaz yapıyor der ...
    GEÇEN HAFTALARDA ÇOĞUNLUK OMUZ BAŞ OMUZ formasyonundan bahsettik ..
    Vadeliler beklentimize uygun 145.950 +% 0,72 yukarıda açıldı, bir aksilik olmazda ve şans bizden yana olursa bugün %1,5 üzeri pozitif kapanış yaparız sanki,
    yinede siz beni çok ciddiye almayın nede olsa hepimiz faniyiz

3.  Alıntı Originally Posted by tiyatro Yazıyı Oku
    Gün sonuna kadar bekleyip saat 18.10 fiyatından kaçmayı planlıyorum. 144 üzerinde kaldıkça beklemeye devam.

Saygılarımla tiyatro
    146 çevresinde kaçmayı planlıyorum. Mart ayının ilk günleri geçtikten sonra tekrar bakarım.

Vade sonu ve başlarını hiç sevemedim nedense.

Saygılarımla tiyatro.

4.  Alıntı Originally Posted by tiyatro Yazıyı Oku
    146 çevresinde kaçmayı planlıyorum. Mart ayının ilk günleri geçtikten sonra tekrar bakarım.

Vade sonu ve başlarını hiç sevemedim nedense.

Saygılarımla tiyatro.
    Bence dalga marjını geniş tutarak pozisyon alınabilir...normal sayıdaki pozun yarısı ile işlem yapılabilir mesela...en temiz para da vade sonunda kazanılıyor çoğu zaman.

ben şahsen yarı büyüklükteki long pozisyonumu koruyorum şimdilik.

5. Sayın cautionary, eski foruma baktım ve eski topici biraz okudum. Çok başarılı, tebrik ederim. İyi bir makrocusunuz.

Orada menelaos diye bir üye varmış. Finans ortamlarının durumu ve piyasa yorumları gayet sağlammış. O arkadaş yeni foruma kaydolmamış herhalde.

6.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Sayın cautionary, eski foruma baktım ve eski topici biraz okudum. Çok başarılı, tebrik ederim. İyi bir makrocusunuz.

Orada menelaos diye bir üye varmış. Finans ortamlarının durumu ve piyasa yorumları gayet sağlammış. O arkadaş yeni foruma kaydolmamış herhalde.
    Başka bir nick le yazıyor şu an, ama söylemem uygun olmaz...zaten daha çok emlak topiklerinde takılıyor...vadeli piyasalarda yazmıyor hemen hiç.

bence de şu forumda altyapısı sağlam, piyasayı iyi yorumlayabilen en iyi 3-5 arkadaştan biridir.

7. -günlükler alda ,118,7-122 geniş aralıkda artık yeni bir zirve yapıp gevşeyecek muhtemelen.........ytd

illa short diyenler diğer vade long ile hedge etmeli................ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Başka bir nick le yazıyor şu an, ama söylemem uygun olmaz...zaten daha çok emlak topiklerinde takılıyor...vadeli piyasalarda yazmıyor hemen hiç.

bence de şu forumda altyapısı sağlam, piyasayı iyi yorumlayabilen en iyi 3-5 arkadaştan biridir.
    Demek ki Bizlerde hisse senedi kısımlarına gidip makul mantıklı yazan dostları bulup bilgilerinden yararlanmalıyız ...

Sayfa 38/2103 İlkİlk ... 28363738394048881385381038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •