Sayfa 1584/2105 İlkİlk ... 5841084148415341574158215831584158515861594163416842084 ... SonSon
Arama sonucu : 16837 madde; 12,665 - 12,672 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

Kişisel olarak ben eleştiriye açık bir insanım,yapıcı eleştirilerin de insan gelişiminde çok faydalı olduğuna inanırım.Farklı görüşlerin karşılıklı nezaket ilkeleri çerçevesinde özgürce ifade edilmesini hep desteklerim.Bütün yazılarımı somut verilere,rakamlara,hesaplamalara ,haber linklerine dayalı olarak oluşturmaya özen gösteririm,farklı yorumları ya da düşünceleri olanlarla da memnuniyetle bu çerçeve içinde tartışırım.

Ama yazılarımı değil,kişisel olarak beni hedef alan ,nezaket ilişkilerini çiğneyen saygısız ifadeleri hoş görmem mümkün değil.Burada yapılan hakaret sadece bana değil, daha da önemlisi bu başlığın tüm katılımcılarına,onların tercihlerine yapılmış bir saygısızlık idi.

Sonuç olarak;ilginize çok teşekkür ediyorum.Karşılıklı nezaket ilişkileri ve forum kuralları çerçevesinde yılbaşından sonra bu başlıkta yeniden yazmaya ,paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
     Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Kişisel olarak ben eleştiriye açık bir insanım,yapıcı eleştirilerin de insan gelişiminde çok faydalı olduğuna inanırım.Farklı görüşlerin karşılıklı nezaket ilkeleri çerçevesinde özgürce ifade edilmesini hep desteklerim.Bütün yazılarımı somut verilere,rakamlara,hesaplamalara ,haber linklerine dayalı olarak oluşturmaya özen gösteririm,farklı yorumları ya da düşünceleri olanlarla da memnuniyetle bu çerçeve içinde tartışırım.

Ama yazılarımı değil,kişisel olarak beni hedef alan ,nezaket ilişkilerini çiğneyen saygısız ifadeleri hoş görmem mümkün değil.Burada yapılan hakaret sadece bana değil, daha da önemlisi bu başlığın tüm katılımcılarına,onların tercihlerine yapılmış bir saygısızlık idi.

Sonuç olarak;ilginize çok teşekkür ediyorum.Karşılıklı nezaket ilişkileri ve forum kuralları çerçevesinde yılbaşından sonra bu başlıkta yeniden yazmaya ,paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğim
    Hocam hoşgeldiniz, şu can sıkıcı gündemde sabah yazınızı görünce gerçekten moralim düzeldi. Her zaman yazılarınızı takip ediyor olacağız...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
    Hiçbir şey sürdürülebilir görünmüyor.

https://www.ekonomim.com/kose-yazisi...ten-27-12-2022
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

çok teşekkürler Deniz bey özledik gerçekten, ... ben yazılanları kaçırdım ama sizin yazdıklarınız gibi somut verilere dayanan analizlere neden saldırılır anlamak mümkün değil...
    böyle akan videoda bir sahneyi durdurup bakın her yer güllük gülistanlık demek tabi çok yanıltıcı aslında film devam ediyor çünkü... en basitinden öyle olsaydı asgari ücret 2021 sonunda 2825 TL iken 2023'ün ilk 6 ayı için 8500 TL yapılmazdı malesef..
    yazılarınızı dört gözle bekliyoruz Deniz bey sağlıklı mutlu yıllar dilerim
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

5.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Hocam hoşgeldiniz, şu can sıkıcı gündemde sabah yazınızı görünce gerçekten moralim düzeldi. Her zaman yazılarınızı takip ediyor olacağız...
    Üstadın gönderisini görünce ben de bir ohh çektim. Valla sizsiz gün başlamıyor Deniz hocam, saygısızları boş verin sevenleriniz çok daha fazla. Saygılar.

6. Yazılarınız, değerlendirmelerinizi bekliyorum Deniz Hocam,
    Şimdiden teşekkürler, her mesajınıza ayrı teşekkür edemiyoruz.

Saygısızlık biraz da cehaletin bir sonucu oluyor.
    Bundan sonra da bu başlığın takipçilerinin saygısızlık gördükleri zaman daha aktif şekilde duruma müdahale edeceklerini, bu bilgi ortamını bozulmasına izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Konuyu bilmek önemli değil, üsluptan belli olur saygısızlık.

Bilgisizlik, cehalet, doğru bilginin, gerçeklerin yayılmasına engel oluyor bu örnekte olduğu gibi.

Ama her şeye rağmen, bilgisizlikle, cehaletle mücadele etmemiz gerekiyor, ülkemizde işlerin iyiye gitmesini istiyorsak başka seçeneğimiz yok.

yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

8. Deniz hoca yazmayınca ,pusulasız kalmış bir gemi oldum.. Hamgi asalak sebep oldu ise çöplüğüne dönsün..Bu kada rdonanımlı bir insan devlet bakanı olsa yeğdir. Mevcutlar hocanın getir götürünü yapar ancak

Sayfa 1584/2105 İlkİlk ... 5841084148415341574158215831584158515861594163416842084 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •