Special Days Image
Sayfa 2100/2100 İlkİlk ... 11001600200020502090209820992100
Arama sonucu : 16795 madde; 16,793 - 16,795 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1. 7-8 sene once nereden rezervasyon yapti iseniz bedavaya kalmissiniz
    Maxx royall belek ilk acildigi seneler oda fiyatlari gunluk 700-900$ arasi fiyatlar idi [tarihe gore]
    2020 yilindan itibarende yaz doneminde 900-1100$ arasinda fiyatlari
    Normal sartlarda 1 hafta icin 1500$ imkansiz otesi. Nereden rezervasyon yapti iseniz cok sanslisiniz

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    7-8 sene önce, fiyatlar filan daha çıldırmadan önce, 1 hafta kalmıştım Maxx Royal'de.... biz Belek'te kalmıştık gerçi ama bu villa sanırım sadece Bodrum'daki tesiste ve 1 tane var... orda kalanlar da genelde bölgeye gelen çok üst düzey yabancı şarkıcılar veya futbolcular filan oluyor, Jennifer Lopez konsere geldiğinde kalmıştı mesela sanırım yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde bir otelin ayrı bir villasında... yani muhtemelen devamlı birileri kalmıyor, senede 1-2 kere belki anca buluyorlardır kalacak birini burda... orda da amaç zaten o odadan para kazanmaktan ziyade TV'de twitter'da orda burda "Jennifer Lopez konsere geldi (veya Galatasaraylı Icardi vs vs) Maxx Royal'de kaldı" dedirtmek... otelin bedava reklamı, reputasyona katkı vs vs...

ama bunu geçtim, eylülde 1 hafta kalayım desen en basit maxx royal bodrum odası dahi 350 bin TL fiyat çekiyor şu anda... deniz manzaralı daha büyük oda olsun dersen 500-600-700 bin diye gidiyor... benim aklım esas bu rakamları almıyor, kim veriyor bu paraları 1 haftalık tatil için... 7-8 sene önce 1 hafta 1500 dolara kalınabilen otel şimdi aynı odaya nasıl 10.000 dolar diyor ve kim hangi akla hizmet veriyor bu parayı... ben esas bunu anlamıyorum...
    Son düzenleme : Culpable; Bugün saat: 09:25.
    ....

2. Ustadim villa icin bir sey diyemem
    ama maxx royal otelleri icin gunluk 1000$ fazla gozuksede alinan hizmete bakinca bu rakam fazla gelmiyor
    otel icerisinde sabah oglen aksam yenilenleri disarida baska bir yerde yemek istesen zaten 2 kisi icin 10-15 bin tl hesap cikar
    Canin kuzu cevirme mi cekti soylersin aksama senin icin ozel kuzu cevirme yaparlar
    kullandiklari sampuan , dus jeli, losyon bottega veneta
    sadece bu bile gunluk yaklasik 1000 try dir

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku

Bu arada alttaki yorumlarda yazmışlar,baktım doğru.Max Royal Bodrum'da Presidential Villa,1 haftalık kalma ücreti 10.8 milyon TL,dolara çevrilince 337 bin usd.(Temmuz ayı)
    ....

3.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Ustadim villa icin bir sey diyemem
    ama maxx royal otelleri icin gunluk 1000$ fazla gozuksede alinan hizmete bakinca bu rakam fazla gelmiyor
    otel icerisinde sabah oglen aksam yenilenleri disarida baska bir yerde yemek istesen zaten 2 kisi icin 10-15 bin tl hesap cikar
    Canin kuzu cevirme mi cekti soylersin aksama senin icin ozel kuzu cevirme yaparlar
    kullandiklari sampuan , dus jeli, losyon bottega veneta
    sadece bu bile gunluk yaklasik 1000 try dir
    maxx royal gibi hizmet veren yerler bencede o fiyatı hakediyor, o kadar lüks hizmet daha aşağı olamaz.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 2100/2100 İlkİlk ... 11001600200020502090209820992100

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •