Sayfa 1466/2095 İlkİlk ... 466966136614161456146414651466146714681476151615661966 ... SonSon
Arama sonucu : 16755 madde; 11,721 - 11,728 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Bu konunun yanısıra dün Erdoğanın ABD PBS Tv kanalında Rusya Ukrayna savaşı hakkında verdiği mülakatta da Rusya yanlısı bir görüntü çizmesi beni olası yaptırımlarla ilgili endişelendirdi.
    Tabi kısa vadede Rusya ile iyi ilişkiler olası doğalgaz sıkıntısı için olumlu görünüyor, ayrıca savaş sonrası Rusya TR arasında artan ticaret ve turizm de cari açık için önemli.
    Ancak AB ve ABD yi karşımıza da alma riski bence oldukça can sıkıcı sonuçlar doğurabilir.
    Otokrasilerle yönetilen Şangay işbirliği örgütü ile yakınlaşma için yorum dahi gerekmiyor bence.
    https://tr.euronews.com/2022/09/20/e...urumu-olabilir

röportajın satırbaşları

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

https://www.paraanaliz.com/2022/gund...istim-g-37830/

Erdoğan: Enflasyon bir tehlike değil, ben ekonomistim

Tarihe not düşecek çok önemli bir mülakat.Türkiye'nin geleceğine dair büyük bir kaygı duyarak okudum.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,866
     Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    https://www.paraanaliz.com/2022/gund...istim-g-37830/

Erdoğan: Enflasyon bir tehlike değil, ben ekonomistim

Tarihe not düşecek çok önemli bir mülakat.Türkiye'nin geleceğine dair büyük bir kaygı duyarak okudum.
    Cümlenin virgülden öncesi ve virgülden sonrası birbirini yalanlıyor...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Tuesday September 20 2022 Actual Previous Consensus
    09:00 AM
    DE
    PPI MoM AUG 7.9%
    5.3% 1.6%
    DE
    PPI YoY AUG 45.8%
    37.2% 37.1%

İnanılmaz rakamlar..

5.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Tuesday September 20 2022 Actual Previous Consensus
    DE
    PPI MoM AUG 7.9%
    5.3% 1.6%
    DE
    PPI YoY AUG 45.8%
    37.2% 37.1%

İnanılmaz rakamlar..
    Hocam daha yeni başladık diyorlar oyuna. Bakalım bu kış fiyatlar ne düzeye tırmanacak. Şu anki enerji fiyatları artışı %1200.Gerçekten inanılmaz rakamlar. Bu durumun Almanya ve Amerika arasında aksiyon alan ciddi bir gerginliğe yol açacağı konuşuluyor.

https://twitter.com/Tar_Milus/status...VHXNXtrMw&s=19
    Rusya Donbas ve Luhansk bolgesinde sahte referandum yapip kendi topragi ilan edecek... ardindan sirada ukrayna ordusuna karsi ana karasini korudugu bahanesiyle seferberlik ilani var... ancak son donemde olanlar gosterdi ki rusya genel seferberlik ilan etse de askeri gucu bu sekilde bir operasyon icin yetersiz teçhizatları eski kurmaylari liyakatsiz ... muhtemelen yine istedigini alamayacak ve belki de daha buyuk bir rezalet ortaya cikacak ... insallah ardindan nukleer deliligine bulasmaz .. ancak putin o kadar da zeki olmadığını defalarca kanitladi malesef ..
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

7. 9 ay oldu.. Birde liyakatlı ve donanımlı olsalarmış... Şükretsin avrupa..
    Memento mori

Rusya kiev e yaptığı saldirida 2 haftada rezil olup geri cekilmek zorunda kaldi.. en buyuk gemusini kaybetti odessaya yaklasamadi ... savasin basinda hedef ukraynayi tamamen isgal etmek iken ilerleme 7. Ayda durdu son iki ayda da ukrayna ordusu saldiriya gecti kuzey cephesinde onemli mevkileri kazandi ... bu savaşı rusyanın kaybettigini saldirinin basinda avrupaya gaz vermeye devam etmesine bu koza ihtiyac duymamasina ragmen simdi ard arda avrupa donacak demeci vermesinden apar topar luhansk ve dombas bolgesinde sahte referandum yapmaya çalışıp buralari bari kaybetmemek istemesinden gorebiliriz
    Abd nin bir kac himars gondermesi savasin seyrini kuzey ve dogu cephesinde tamamen degistirdi ... simdi sırada kirala odunc al sozlesmesi var.. ruslar sovyetlerden kalma kamyonlarla savaşıyor... argeye ayrıldığı soylenen butcelerin cogu iç edilmis anlasilan... abd yaptirimlarinin korkusundan ruslara çinliler bile destek veremiyor .. kuzey koreden fuze istiyorlar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Sayfa 1466/2095 İlkİlk ... 466966136614161456146414651466146714681476151615661966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •