Sayfa 454/2070 İlkİlk ... 3544044444524534544554564645045549541454 ... SonSon
Arama sonucu : 16555 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,699
    Sabahattin Önkibar bugünkü youtube videosunda Katar la yapılan SWAP anlaşmasında 1 USD :12,50 TL kurunun belirlendiğini söylüyor. Eğer doğruysa bu kur seviyesi inanılmaz yüksek bir rakam anlamına geliyor. bilmediğimiz neler var acaba?!!

Monday June 08 2020 Actual Previous Consensus
    09:00 AM
    DE
    Industrial Production MoM APR -17.9%
    -8.9% ® -16.8%

(Türkiye'nin ihracatı yönünden önem arzeden bir veri)

3.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    DE
    -8.9% ® -16.8%

Bu kötü veriyi de borsalar yeni zirvelerle kutlar artık
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bu kötü veriyi de borsalar yeni zirvelerle kutlar artık
    Muhtemelen öyle olur.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Biraz daha kazanalim sn.cautionary sonra satar hep birlikte dusmesini bekleriz

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Biraz daha kazanalim sn.cautionary sonra satar hep birlikte dusmesini bekleriz

Bu yüzden ekonomistler borsalarda çok iyi para kazanamazlar...şu ortamda borsalar daha da primlenecek diye endekslerde long olmak kendime ihanet etmek olur ( çok güvendiğim hisseleri orta vade tutmaya devam ediyorum).

Trader lar eğer bu tür abartı yükseliş ya da düşüşlerden para kazanabiliyorsa, en iyi getiriyi zaten onlar elde ediyordur.

Şunu da akıldan çıkarmamak lazım, piyasada serseri para miktarı çok fazla...bu para girdiği her varlık piyasasında kısa vadede fiyatları anormal seviyelere taşıyabilir, ( bizdeki ikinci el araç piyasası bile ucuz kredi sayesinde çoşmuş durumda).
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bu yüzden ekonomistler borsalarda çok iyi para kazanamazlar...şu ortamda borsalar daha da primlenecek diye endekslerde long olmak kendime ihanet etmek olur ( çok güvendiğim hisseleri orta vade tutmaya devam ediyorum).

Trader lar eğer bu tür abartı yükseliş ya da düşüşlerden para kazanabiliyorsa, en iyi getiriyi zaten onlar elde ediyordur.

Şunu da akıldan çıkarmamak lazım, piyasada serseri para miktarı çok fazla...bu para girdiği ger varlık piyasasında kuşa vadede fiyatları anormal seviyelere taşıyabilir, ( bizdeki ikinci el araç piyasası bile ucuz kredi sayesinde çökmüş durumda).
    Eskiden erken ciktigim cok oldu, piyasa artik cok sisti beklentisi ile.. ama artik kendimce bir strategy belirledim, donusu gormeden cikmak yok.zirvede satamayacagiz orasi kesin ama nerden doneceginide bilemeyiz..belki 150 bin yaparlar bisti

8.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    DE
    -8.9% ® -16.8%

Abd verisi olsa bu boyle aciklanmazdi
    Yaz kizim oraya +2.3

Sayfa 454/2070 İlkİlk ... 3544044444524534544554564645045549541454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •