Sayfa 12/218 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Borsa satin alınmıştır

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Evet ile hükümet in bir alakasi yok refarandum türkiye nin geleceği icin hayır ciksada hükümet yerinde evet çıkarsa borsadan çıkış olabilir bekle gör

3. Hükümetle alakası yok tabiki ama eveti destekleyen hükümet bu yüzden etkisi olur, referandum Ülke için hayati önem taşıyor inş hayırlısı olur
    Dün bir ara döviz acayip fırlamıştı dedim noluyor

4.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    Bence p tesi yön yukarı olur tabi refarandum etki eder borsaya ama bu kahit yukari yapar ort cok yukarda kaldi saticilarda sabahtan beri ayni olanlar ve alislarda 2,8 civar hep

İyi isabet helal olsun

5. Ama elimde brmen vardi sabah bu kagidi alayim diyordum biraz can sikintisi ve brmeni takip ederken almadim iyi kazanirdim kismet degilmis

6. Thumbs up

bu ne biçim kağıt böyle 2,53 ten tek kalemde 2,30 oldu tam %10 buna girenin cesareti deli cesaretidir herhalde.
    bu kadarını ilk defa gördüm doğrusu.

7.  Alıntı Originally Posted by damlalı Yazıyı Oku
    bu ne biçim kağıt böyle 2,53 ten tek kalemde 2,30 oldu tam %10 buna girenin cesareti deli cesaretidir herhalde.
    bu kadarını ilk defa gördüm doğrusu.
    Kaplamin hisselerinde manipülatif hareketler
    Kaplamin hisselerinde manipülatif hareketler
    13 Nisan 2017 - 11:12 www.borsagundem.com
    TweetlePaylaş+1LinkedinWhatsApp
    Kısa sürede yüzde 150 prim yapan Kaplamin hisselerindeki fiyat hareketlerine karşı küçük yatırımcılara “Dikkatli olun” uyarısı yapılıyor
    BORSAGUNDEM.COM/KULİS HABER

On gün gibi kısa sürede 1 lira seviyesinden 2.5 lira sınırına dayanan Kaplamin hisseleri yüzde 150 oranında prim yaptı. Hiçbir beklenti ya da hissenin fiyatını etkileyecek önemli bir gelişme bulunmuyor. Yaşanan olağandışı fiyat ve miktar hareketleri nedeniyle şirketten talep edilen özel durum açıklamasına gelen yanıtta da, “kamuya açıklanmamış özel bir durum yok” şeklinde oldu.

HALKA AÇIKLIK ORANI DÜŞÜK

Sermayesi 20 milyon lira olan şirketin öz sermayesi 14.6 milyon. Şirketin zararlarından dolayı özsermayesi erimiş. 2016 bilançosunda da 701 bin lira zarar açıkladı. Şirketin halka açıklık oranı yüzde 16.6 dolaşımdaki hisse sayısı 3.3 milyon adet gibi düşük seviyede. Halka açık oranın düşük olması nedeniyle manipülasyona açık bir hisse olduğu belirtiliyor.

HIZLI ÇIKIŞLAR SERT DÜŞÜŞLE SONUÇLANIYOR

Bu arada hissenin defter değeri de 73 kuruş. Bu kadar sert yükseliş son dönemde yaşanan fiyat hareketlerini hatırlatıyor. Genellikle bu tarz hızlı çıkışlar, sert düşüşle sonuçlanıyor. Borsa çevrelerinde Kaplamin hisseleri için “Dikkat, manipülasyon var!” uyarısı yapılıyor.
    Uzmanlar küçük yatırımcıların söz konusu hisseye karşı dikkatli olmalarını öneriyor.

8. Halka dün acilmadi bu sirket ! C Grubuna alindi 2 sene tek fiyatla işlem gördü...
    Şirketin bilancosunda sektörel bazda sıkıntılar yaşanmasına rağmen düzelmeler var..daha da iyi olması için zaman lazim ...önümüzdeki bilanço herşeyi daha net açıklar...kim bilir ilerde temettü verebilecek duruma gelmesi gerek...manipulatif hareketler olmamasi icin şart

Sayfa 12/218 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •