Sayfa 152/218 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Zamanımız bol bekleriz.ortağım patronun canı nezaman isterse biz burdayoz en fazla bir yıl daha bekletir buralarda.

Bilanço 2019 da artıya geçiyor bu yıl geçmiş dönem borcu bitiyor omdan sonra ne yapacak ortalama yılda.10 milyon kar yazacak bir şirket yıllık karı ya temettü verecek yada bedelsiz.hisse.

Benim şahsi görüşüm geleceğin kağıdı olacak önemli olan sabırla beklemek. Benim zamanım var patron veya spek düşünsün.

Saygılarım.

Yazdıklarım beni bağlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Mukemmel baski bravo super hisse yapiyorsunuz adi vicdansizlar

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. hadi basla bi artik

4. Şirketimiz yönetim kurulu toplantısında,

Şirketimizin "Bursa Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Bulvarı N7/A Nilüfer / BURSA" adresindeki faaliyetlerine, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için "MinareliÇavuşOSB Mahallesi N.203 Sokak N3 16145 Nilüfer/BURSA" adresinde devam edilmesine ve belirtilen adreste şirket merkezine bağlı kalmak kaydıyla KAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ â€“ BURSA ŞUBESİ ünvanı ile şube açılmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

Bursada daha öncede yer değiştirmişlerdi
    şimdi yeni şube olarak diyor daha önce ofis
    peki fark olacak mı?
    üretim olsa haber doping yapardı
    ofis şube olmuş iii

5. burda kimse yok mu eski hissem kaplamin eskiden iyi kazandırdı spegi gucludur dun hacim beyagı artmıs ortolamaları yukarı kesmis alsak soyle bir 3.70-80 aralıgına gider mi aceba ?
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

6. almadım eski kaplamin nerde nolmus buna boyle 165 000 lot hacim var yukselemiyor ustelik endekste artıyor eskiden bu hacimle %7-8 artıs yapardı bu begenmedim is yok bosa vakit kaybı
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

7. zalım speği var bugün test edildi onaylandı
    şapka çıkarıyorum fazla rahatsız etmeyeceğim
    tahta senin 688 i unutmayacağım resmen elimi
    gördü
    ama iyi haberim var eski ilgi yok kağıda

8. Nasipte bakalım ne var..biraz sığ hisse , zamanla seninde nabzını olceriz ins ..

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 152/218 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •