Sayfa 168/218 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. spek değil tam bir o... çocuğu

2. almayın şu lanet hisseyi 3 ten döneceğinin garantisi mi var siz aldıkça verecek elinize . paranız çoksa kumar oynayın ordakilerin bile bu ş.sizden daha haysiyetli oldukları kesin

3.  Alıntı Originally Posted by apolitik Yazıyı Oku
    spek değil tam bir o... çocuğu
    Valla gardaş insan kaybetmek için oynamıyor. O yüzden ümitli olmak istedim. Birde takaslar bende anlık değilmiş orda da olayı ters görüp yorumlamışım. Bu buralarda kalırsa ki zaten taban 3.10 galiba artık kağıt dahi değiştirmicem. Biraz daha da can sıkarsa artık borsa ile cebelleşme saçmalığını bırakıcam satıp çıkıcam bir daha da borsanın adını anmayacağım. Arkadaş 20 yıldır bu ne yenilgidir hırstır rezalettir yav.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. taban 2.88

5. anlık takas pastası verebilecek varmı?

6. malı bışalttılar takasa baksen ne olur bu saatten sonra

7. SUÇ bizde aslında. % 50 kazanacağız derken % 50 kaybettik. ne zaman kazanmışta cebimize koymuşuzki? bu aptalca kısırdöngüye bile bile niye o zaman hala giriyoruzki? sigara v.s. gibi sırf zararı olan bir alışkanlık aslında bu borsa ya sokağa atılacak paran olacak yada hiç girmeyeceksin. aslında sokağa atılacak paran olsada aslındaa girmeyeceksin. git hayır yap faydalı bir şeyler yap daha iyi. baksana ş. siz hala sıkıştırdıkça sıkıştırıyor. yıllık taban 3.10 da düştüğü gibi çıkması çok zor. YTD

8. alıp satacağımız yeri bilmiyoruz 6 aydır 3 lira civarında geziyordu.
    şimdi 4.50 yi geçmiş satamıyoruz bende az kaldı takip ediyim diye satmadım
    ben satmadım o satmıyor o zamanda speklerin ekmeğine yağ sürüyoruz

Sayfa 168/218 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •