Sayfa 169/218 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. şubat mart gibi 3.68 civarı almıştım sonra 5.5 civarı biraz ilave ettim 7.33 te 1 kaç gün kaldı
    sanki 20 olacak bekliyorum 3 gün sonra 4 ler sonra üçler daha ben zarardayım
    panikle maliyeti yüksek olanlar atlamasın trenden eni sonu satış fırsatı verecek yıl için de çok yaptı hareket grafiye bakarsanız
    biraz sabır

2. Takas yokmu

3. yok mu suç duyurusunda bulunacak bir babayiğit? Bu yapılan düpe düz soygun. Spk denen kurum da bunlara çalışıyor zaten. Ky yi korumak mı istiyorsun bunun gibi şirketlere kes cezayı ama nerdee!

4. Aldıkca düşüyor almayın a.k hissesini götüne sok sipekkkkkkkkkkk ohhhh

Takasları çok sallamam ama , alnus aldığını aynen veriyor, çıkarken aldığını inerken satmış...
    amaç nedir bilinmez tabi...
    bu hareketle hisse başladığı noktaya geri dönmüş...
    bundan sonra ne olacak?!..ytd

6. Buralardan alabilirsiniz en fazla 1 ay bekletir. Arada yukarı yapar ben 3.12.3.13 lerden biraz aldım. Ytd. Kaplamin de zarar etmedim hiç alım yeri satım yeri bileceksin. Aç gözlü olmamak lazım. Ytd. Bakarsın yarın 3.30.3.40 yapar Bi tepki yükselişinde postalarım. En kötüsü 2 ay bekletir.

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. açıkça bir manipülasyon yapıldığı ortada. Cimerden suç duyurusunda bulundum. Mağdur olanlara tavsiyem aynı yolu izlemeleri. En azından başkalarının canı yanmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by apolitik Yazıyı Oku
    açıkça bir manipülasyon yapıldığı ortada. Cimerden suç duyurusunda bulundum. Mağdur olanlara tavsiyem aynı yolu izlemeleri. En azından başkalarının canı yanmaz.
    yahu gardaşım benim hatırladığım bu iş galip öztürkün kağıtlarında başladı sonradan düşüşe oynamak moda oldu. Tuclk lada devam etti. Yani bu adamlar Onların Kahramanı kimi kime şikayet ediyorsun yav Bakmazla bile en fazla he he der geçerler.

hayır hadi kağıttan malını kaldırdın işi bitti alım ilgisini kullanarak niye düşüşe oynayıp oradanda aradan ele verir gibi veriyorsun değilmi? işte bu olayın kesin olarak yasak olması lazım. Çünkü hiç bir yerde böyle ********ce bir şey yok olamaz!

Ama oluyor işte ve malesef bizde bile bile hala bu borsadan hayır umuyoruz. hayır istersen yapman gerekenin tam tersini yap birde o taktiği dene ve ben yaptımda bir ara sırf bunlara uydum düşüşe oynadım ne yapıyor ediyor sana yedirmiyorlar.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 169/218 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •