Sayfa 170/218 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Sayın ezel haklı düşüşe oynamak moda Çünkü çıkış için bir bahanesi yok nerdeyse bütün hisseler böyle çıkanlarda daha önceden düşmüş hisseler değerlenen hisse nerdeyse yok say say bitmez beyaz 90 tlden 2.75 adese 17 den çıktığı yere gelmiş
    Bu piyasada her yükseliş çıkış yada açığa satış fırsatı açığa yapmıyor yapamıyorumda yapmamda ama yarın vangd gibi olmayacağını kim bilebilir
    Ama hisseler düşüyor değer kaybediyor kardemir 5 den 2 ye geldi ereğli vestel say say bitmez bu piyasada alıcı geldikçe verirler paranıza sahip çıkın borsa ne yapacağını sapıttı
    Inşallah yükselir bol kazançlar
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

2. ş.siz elindeki malları sattı hacim de kalmadı artık. hisse kendi halinde sürünür artık

3. Dediğim gibi bu işkenceden kurtulmanın tek bir yolu var yenilgiyi hırsı yeneceksin ve hiç girmemek üzere borsadan çıkacaksın. Kese kağıdı yapmadan bırakmıyor şerf sziler.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Dediğim gibi bu işkenceden kurtulmanın tek bir yolu var yenilgiyi hırsı yeneceksin ve hiç girmemek üzere borsadan çıkacaksın. Kese kağıdı yapmadan bırakmıyor şerf sziler.
    alnus ve investaz islerini bitirdiler.hele alnus dun itibari ile aldigi tum mali satmis.bundan sonra 4 un uzerinde kapanan açıkcıların insafina kalmiş.alnus satarken alanlara baktiginizda hep ky nin islem yaptigi kurumlar.is ziraat yapi kredi ak.buda mali ky ye yiktimi diye dusunduruyor.birde hic tepki vermeden bu kadar dusus cok abarti oldu.ama adam mali cakti gitti.bundan sonra yukardan mallananlarin dokulmesinimi bekleyecek yoksa 4 ve uzerinde kapanan açikçilar bisey mi yapar izleyip gorelim.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Pasta paylaşabilecek varmi

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Aslında bazı arkadaşlarında dediği gibi her yönüyle hızlı hareket eden bir hisse. uzun yıllardır ilk defa bu kadar kayıp yaşayıp dipte kaldım. artık amacımız kazanmak değil zarar çıkartabilmek. Biran önce hareketlensede zararı bari çıkartabilsek. bu günkü kapanış seviyelerinden daha aşağı inmemesi biraz teselli oldu haftalık kapanış olarak.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. hisse yeterince popüler değil
    bakıyorum takasa dağınık duruyor belki 3 te ikisi aynı ekipte bilmiyorum....
    son günlerin moda sı olan toplayıp çakma gibi yapacak tı belki
    yeterince ilgi olmadı geri gelmiş olabilir
    aratıyorum kaplm diye twit te bile çok az bi grafik var
    neyse ezberledik sayıllır
    gene yap hareketini bekliyorum bu kez.

Sayfa 170/218 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz