Sayfa 171/218 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    hisse yeterince popüler değil
    bakıyorum takasa dağınık duruyor belki 3 te ikisi aynı ekipte bilmiyorum....
    son günlerin moda sı olan toplayıp çakma gibi yapacak tı belki
    yeterince ilgi olmadı geri gelmiş olabilir
    aratıyorum kaplm diye twit te bile çok az bi grafik var
    neyse ezberledik sayıllır
    gene yap hareketini bekliyorum bu kez.
    Dikkat ettim hep hangi kağıt ana bir trend e başlarsa hep kendi karakteristik hareketini yapıyor. yani on yıllar geçsede bunun böyle olduğunu gördüm. onun için ilgi çekemedi v.s. gibi ifadeler pek anlamlı olmuyor. bence ilgi çekemedi değil tam tersine fazla ilgi çekmesin diye istenilenden fazla alınmasın diye spek blok lot talimat bile koyar. istediğini kadar alır satar veya iptal eder.

hareketleri gayet iyi idi bence yalnız işte her güzelin bir kusuru nazı olur hesabı sonunu çok pis gösterdi.tam 200 lot tarde den kazanmıştım ve tam zarar çıktı demiştim birden sapır sapır 4.20 yi gördü 4.88 lerdeyken.

ilgi çekemedi diye bir şey pek olamaz ancak bazı kağıtlar aşırı oynaktır çok yüksek marjlarla ileri geri yaparak kağıt toplarlar. takip eden ky sinirleri zıplar yani hele birde acemi ise o safhada daha kaybeder. yalnız bu tip kağıtlar bile en sonunda yönünü yukarı çevirir ve trendini tamamlayıncaya kadar tutarlı bir yükselişe girer.

ancak kutpo tuclk snmpa gibi kağıtlar tek seanslık işlemle işini bitirir. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. bilanço için detaylı analiz raporu açıklayan yatırım firması varmıdır aceb!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. bakalım nasıl olacak maliyet yüksek bekleyip göreceğiz...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

4. syn.ezelbayraktar..
    mart ayındaki çıkışında zirveden geri dönüşünde dönüş sinyali veriyordu
    6 larda 5 lerde iken ..müşteri bulup dağıtmış olabilir
    bu çıkışta 4 te bile beklemeden 3 e indirdi ondan ilgi yok dedim bir tepki bile vermedi
    değişik bir kağıt bu (durdo) da böyle yaptı ama şimdi durumu iyi twtte filan reklamı var durdonun küçük kutu yapıyor bu daha büyük aynı sayılır sektörleri ..

5.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    syn.ezelbayraktar..
    mart ayındaki çıkışında zirveden geri dönüşünde dönüş sinyali veriyordu
    6 larda 5 lerde iken ..müşteri bulup dağıtmış olabilir
    bu çıkışta 4 te bile beklemeden 3 e indirdi ondan ilgi yok dedim bir tepki bile vermedi
    değişik bir kağıt bu (durdo) da böyle yaptı ama şimdi durumu iyi twtte filan reklamı var durdonun küçük kutu yapıyor bu daha büyük aynı sayılır sektörleri ..
    valla bir çok ihtimal olabilir. bir kere iş bitti bu kesin gibi bir şey bana göre. yani alnus ve invest ziraat elindekilerinin hepsini verdi bence. ama sanki danışıklı dövüş al gülüm ver gülüm var. çünkü aynı zamanda malda olmayan ilk üç kurum resmen malı devraldı. bu kadar kısa sürede bunun olması bizim için iyi bir şey. kötü olan ise zirveye yakın yerden mallandık ve bu durumda hızla yükselse bile marj sıkıntım var. Çünkü yüzde 50 zarara girdim. burdan yüzde elli yapıp yine geri gelme olasılığı var. bunun kasıtlı yapılmış olması ihtimlide yüksek. çünkü spek ona göre bir ivme ve süreç oluşturur kendine ideal biçimde.

zararı çıkarttıkta sonrası kaldı Neyse göreceğiz.. YTD.

6. Kaplamin orta vadede kay bet tir mez. Yıllardır alıp satarım bu senedi hiç zarar etmedim. Sadece en fazla 6 ay bekle tir o kadar. Onun için ezelbayraktar kardeşim yüzde elli zarar az değil ama beklersen kaplamin 5.6 lı rakamları tekrar görecektir. Ben 3.11 den yüklü olarak girdim... Ytd

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by majeste Yazıyı Oku
    Kaplamin orta vadede kay bet tir mez. Yıllardır alıp satarım bu senedi hiç zarar etmedim. Sadece en fazla 6 ay bekle tir o kadar. Onun için ezelbayraktar kardeşim yüzde elli zarar az değil ama beklersen kaplamin 5.6 lı rakamları tekrar görecektir. Ben 3.11 den yüklü olarak girdim... Ytd

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    zaten zarar büyükse kağıt değiştirmek aptallıktır. bağlandık bakalım mecbur beklicez artık. yalnız yine aşırı dalgalanmalar olacaktır, onlar akıl çelebilir dikkat etmek lazım.

8. ((((((Simdi de cimri spek formasyonunu anlatayim size minimum maliyetle mal toplamaya calisan bi gayserili kafasi tam ince hesap yapar istedigi ni toplayamazsa lap diye verir aşşa o yüzden yuvarlak altina tikkat sayin dinleyenler ytd hee
    Canlı ornek olarak izleyelim reyizi..)))))
    bu tweet gördüğüm en iyi yorumlardan biri zaten pek yok.
    demekki satmayan bir kitle var bende dahil biraz enek bırakıyorum
    bensiz bir yere gitme diye
    spek kesenin ağzını açsa dökülen olurda cebinde akrep var reyizin

Sayfa 171/218 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •