Sayfa 182/218 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Yarına tavan boyası lazım))
    Burda varmış dediler))

Alıntı Originally Posted by Flat Yazıyı Oku
    Yarına tavan boyası lazım))
    Burda varmış dediler))
    Valla sadece ben mi varmışım bu hisse de diye girdim yazmadan çıktım.
    Geçen hafta 5.28 den aldım, sonra dün yine, bugün yine aldım.

Hem beklenti olarak hem genel görünüm olarak bana uygun geldi.

Faaliyet konularında gıda - kimyasal ve temizlik maddeleri ambalajı olan şirketin beklentisi de olmalı diye düşündüm.

3. Burda kimse yok sanırım....Teknik olarak çok önemli seviyeleri geçti bu gün....6.82 tavanda 36 bin lotla kapattı...2011 yılından bu yana kağıt 6.50 üstü aylık kapanış yapamamş bu gün orayı çizerek geçti ...Bakalım devamı nereye gidecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    in cin top oynuyor ama maşallah kağıt kıpır kıpır
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    gedza bilançosundan sonra kaplamin ambalajın zarardan kara geçeceğini düşünüyorum ki bizim borsa böyle kağıtları sever!
    Azıcık inceleme yaptım kaplamin ambalajda bakınız gıdada pınardan tutun temizlik malzemelerinde vikinge kadar ambalaj üretiyor
    dikkat ettiyseniz satışlarda patlama yaşanan ürünlerin ambalajını yapıyor!

http://kaplaminambalaj.com.tr/urun-g...balajlari.aspx
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    in cin top oynuyor ama maşallah kağıt kıpır kıpır
    Ortak bu çok vuruşkan bir kağıt aman dikkat...50 aşağı-50 yukarı şeklinde hareket ediyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ortak bu çok vuruşkan bir kağıt aman dikkat...50 aşağı-50 yukarı şeklinde hareket ediyor
    Geçmişini iyi bilirimA1 Capital ve alnus boşa sallamaz zaten şimdilik izlemedeyim 7.49 aşılmadan da sadece izlerim

Sayfa 182/218 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •