Sayfa 209/218 İlkİlk ... 109159199207208209210211 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,991
     Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    yılbaşından bu yana aldığı kaçıncı kısıtlayıcı tedbir ben sayamadım.sahi kaplamin'in tüm bunlara rağmen yıllık getirisi %? kaç bilen var mı? demek ki korkanın çocuğu olmazmış sözü doğruymuş.forumu geriye doğru okudumda 6,7,8,9,10 lardan dayanamayıp satan çok olmuş.şimdi bu fiyatları görüyorlarsa ne düşünüyorlar çok merak ediyorum doğrusu.onlar adına üzgünüm ancak borsada böyle bir yer işte.sağlık olsun.asıl soru kaplamin asgari 10 yıldır istenilen hareketi bir türlü yapamayan bir tahtaydı şimdi bu uzun soluklu koşusu nerelere kadar sürecek.bunu ancak bekleyip göreceğiz.tahmin yürütmek afaki olur.ancak pandeminin ambalaj ve gıda sektörüne pozitif etkilediğini itiraf etmek gerek.bu iki sektörün kıymeti nihayet anlaşılmaya başlandı.
    tabii sevgili koredanın hakkını yemeyeyim o kırılan nokta vardı ya kaç yıldır kırılmayan hedef 13.05 idi ama 29.66 oldu o da ayrı bir konu
    kağıdı keşfeden ben ama tutamayan gene ben tıpkı egeen gibi
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    tabii sevgili koredanın hakkını yemeyeyim o kırılan nokta vardı ya kaç yıldır kırılmayan hedef 13.05 idi ama 29.66 oldu o da ayrı bir konu
    kağıdı keşfeden ben ama tutamayan gene ben tıpkı egeen gibi
    sayın filozof tutamadığınıza üzüldüm.ancak halen çok geç olmayabilir.önünde kritik 30,95 direnci var.burası geçilebilecek mi yada ne zaman geçilecek ben bunu izleyip görmek istiyorum.hayırlısı bakalım.izleyelim görelim.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

üç aylık takas

6.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

üç aylık takas
    emeklerinize sağlık cefaks üstadım.eksik olmayın.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

günlük pasta

haftalık pasta

Sayfa 209/218 İlkİlk ... 109159199207208209210211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •