Sayfa 213/218 İlkİlk ... 113163203211212213214215 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    23.54 az alım yazdım sonra kontrol ettiğimde 23.52 ye dokunduğunu gördüm.. meğer açılır açılmaz görmüş.. 23.54 altı kapanışlarda beklentim çöp olur.. üstü kapanışlarda lıstedeki yerını korur..
    Kap geldi. YTD
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

bu kuyruksuz uçurtma 2 gün daha kırmızı bar üretirse benim itirazım olmaz.. zaten her yeri örümcek kaplamış.. 23.48-63 dokunursa dokunurum
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bu kuyruksuz uçurtma 2 gün daha kırmızı bar üretirse benim itirazım olmaz.. zaten her yeri örümcek kaplamış.. 23.48-63 dokunursa dokunurum
    Bu kuyruksuz uçurtma 3.ila 4 ay zarfında en az üçe katlarmı dersiniz?kar hiç olmadığı kadar güzel geldi sermaye minnacık biraz esintili havada bakalım ne kadar yükseklere çıkacak kuyruksuz uçurtma ytd.

4. iştirak modeliyle kolaylaştırılmış usulde kısmi bölünme ne demek bilen biri yazabilir mi acaba...

5. bunu bugün aldık portföye.. sanel iki tavan çekti şimdilik.. ikisinden de umitliyim..

hayırlısı diyelim..

6. şimdilik destek ve dirençler..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Sevgili Koray da benim gibi dusunmus ayni fikirde olmak Cok guzel!Egeende de cok basarili grafik ve analizleri vardi!Kaplamin ambalaji da grafikle taclandirmis emegine saglik!Izninizle paylasiyorum
    şu sıralar #kaplm de olan kırılımlara odaklanıyorum. 8 yıllık konsolidasyon sonlanıyor gibi.
    ( müşterileri arasında pınar et ve pınar süt var ) Çin'e süt ve süt ürünlerinin ihracatına başlanacağı bir dönemde gelen bu kırılım benim için önemli. Ytd
    hey gibi günler hey egeene merak salınca bu güzelim kağıdı arka plana attık ya ne diyelim!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. maşallah elimdeki en çok kazandıracak hisse adayı, gerçi endeksten dolayı bir kaç hisseye düştük bu aralar..

Sayfa 213/218 İlkİlk ... 113163203211212213214215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •