Sayfa 50/218 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 393 - 400 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by majeste Yazıyı Oku
    Yeterince ky dökemedi emin olun... )

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    son 2-3 güne kadar ben de sizler gibi düşünüyordum. Yaklaşık 4 senedir uyguladığım bir sistem var. Sistem şimdiye kadar 4 kere hata verdi, hata sebebi bencil ve iş bilmez tahta sahipleri ya da yapıcıları ve maksimum zaman kaybı şimdiye kadar 7 gündü; bu dengesizin 14.günü. Bu konuda tebrik ediyorum bu kazma sapını, en azından bir baltaya sap!!! olmuş Kağıttan kademeli çıkışlar yaptım. Bunları yazmamın sebebi şudur: Kendini marifetli sanıp para kazandırdığını sanan bazı akıllılar demek ki yeterince akıllı değiller!!! Günümüzde en çokihtiyaç duyulan güven duygusuna muhtaç kalacaklar gün gelecek kısır mantıklı insanlar sadece; bu saatten sonra çıkar çıkmaz bilemem, belki de ??? ancak zamansız öten horozun diline tüküreyim

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

2. bu senette tahta yapıcı 3.43 - 3.44 - ve 3.45 fiyatlarda ve sonrasında devreye giriyor,
    bu rakamların altındaki hareketler ky lere ait
    tabiri caizse ky ler birbirlerine vurmakta ve senet gitmediği için bıkkınlık ve senedi zararınada olsa satarak
    senetten cıkmaktalar

bugün senede karanlık oda için 3.32 den 600 lot alım yazdım ve senet 3.32 kapattı
    söylemeye calıştığım şey tahtada cok komik alım satımlarla senet yön bulmakta
    tahta yapıcının senedin bu rakamlarda alınıp satılması pek umurunda değil gibi görünüyor
    tahta yapıcı umursadığı zaman senet uçuşa gececektir umuduyla
    beklemeye ve takibe devam
    yatırım tavsiyesi değildir
    sabır, sabır, sabır...

3. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

4. Bu gidişle senin maliyete inecek hisse. Ne dersin majeste?

5. Herkes verdi mi ne ses soluk yok. Bugün yine tuhaf hareketler oldu hacimde arttı

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım "keşke benim olsa" anlamı taşır yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,163
    gıdıklamak lazım
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by eskici Yazıyı Oku
    Herkes verdi mi ne ses soluk yok. Bugün yine tuhaf hareketler oldu hacimde arttı

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    130 bin lot 423 bin hacim. Yavaş yavaş hareket zamanı geliyor.

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. Birisi hisse evladiyelik oldu demişti. Doğru tespit. Dip çalışması yapıyor gün be gün...

Sayfa 50/218 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •