Sayfa 77/218 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 609 - 616 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hissede kimse kalmadı heralde ses yok

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. #kaplm değerlendirme rapaoru sonucu 30 milyon kar beklyorum arsa değerinin artışı kaynaklı ayrıca hissedeki artış çiro ya yansımasıdır #asuzu daki haberle aynı fakat algılanamadı bu habere dikkaet edilmeli dolayı isle yukarı devamını bekliyoruz. Ytd.

3. #KAPLM https://www.kap.org.tr/Bildirim/646033 DEĞERLENDİRME RAPORU

4. 2000 de ve 2008 de 3.3 doları görmüş, mayıs 2011 de 4.6 dolar zirvesi. Bakalım toplayanların amacı bilançodaki kârı kullanıp zirve hareketi yapmak mı ? şuanda 1.08 dolar , bu yüzden daha operasyon yeni başlıyor gibi. Bakalım yatırım finansman&gedik ikilisi amacı ne olacak ?? credit bugün 16 bin lot kemiksiz alım yapmış, artarak devam ederse yabancı ayağı da olmuş olacak gibi... kesinlikle ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mjoraa Yazıyı Oku
    2000 de ve 2008 de 3.3 doları görmüş, mayıs 2011 de 4.6 dolar zirvesi. Bakalım toplayanların amacı bilançodaki kârı kullanıp zirve hareketi yapmak mı ? şuanda 1.08 dolar , bu yüzden daha operasyon yeni başlıyor gibi. Bakalım yatırım finansman&gedik ikilisi amacı ne olacak ?? credit bugün 16 bin lot kemiksiz alım yapmış, artarak devam ederse yabancı ayağı da olmuş olacak gibi... kesinlikle ytd
    Hocam bende aranıza, 4.40 dan tepeden girdim hayırlısı.
    Ancak kimse yazmıyor.
    Iyi bir borsası arkadaşım inceledi.
    Bilanço iyi gelebilir dedi.
    Sizin de dedigigibi 2011 de 8 tl leri görmüş
    Gedik yüklü alış lar yazıyor sonra siliyor
    Bu kağıt da bi iş var ama.
    Iyi olur inşallah

6. Bende 3.10 civarı maliyetle girdim dün 3.25 leri gördü satış fırsatı verdi ama satmadım hisse yükseliş trendine de birde bistten bağımsız hareket ediyor 4.20 nin üzerine kalıcı atarsa 5.40 lara göz kırpacak bakalım haftaya bu yükseliş başlayacakmı hakkımızda hayırlısı ytd.

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Pardon 4.10 olacaktı yanlış yazdım.

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/649317 DOSYALAR: OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 2018-01-04 DIL SECIMI DIL SECIMI TURKCE INGILIZCE YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? HAYIR (NO) YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? HAYIR (NO) KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN ACIKLAMANIN TARIHI -- YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? HAYIR (NO) BILDIRIM ICERIGI ACIKLAMALAR ACIKLAMA SIRKETIMIZ YONETIM KURULU TOPLANTISINDA,URETIM MUDURU OLARAK GOREV YAPAN SN. OSMAN BOZCAARMUTLU ‘NUN FABRIKA MUDURU OLARAK ATANMASINA VE C GRUBU OLAN IMZA YETKISININ KALDIRILARAK KENDISINE A GRUBU IMZA YETKISI VERILMESI KARARLASTIRILMISTIR. BUNA EK OLARAK SIRKET YAPILANMASINDAKI YENI DUZENLEMEYLE, MUHASEBE MUDURU OLARAK GOREV YAPAN SN. MUCAHIT TURAN TEKIN``IN YERINE SN, LATIFE ERDOST, SATIS MUDURU OLARAK GOREV YAPAN SN. BORA KURU``NUN YERINE DE SN. SAYIN OZGUR UNET ATANMISTIR. KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.

Sayfa 77/218 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •