Sayfa 90/218 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 713 - 720 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Crazy_boy3x Yazıyı Oku
    Endeks yeşil kaplmn hala aşağıda gözü gitmem diyor bu kafa ile 3.50 de görür fakat kenara o kadar lot alıp atanlar neyi bekliyor ne alıyorlar ne satıyorlar herkes neyi bekliyor ytd.
    Kim o kadar lot alıp kenara atmış Allah aşkına zırt pırt bunu yazıp duruyorsun ? Hisse yıllık %262 yapmış daha ne yapsın ? Yukarı götürüp 5 tl den kime satsın ? Buradan sana bana satıyor işte günaydın.

2. Kime satıyor 15 günlük hacme bak satılan lota bak günlük 30 bin lot oynuyor o kadar hisseyi ky mi alacak merak ettim bu gün kademeler boştu hisse düşer kalkar orası başka ocaktan sonra city ve yatırım finans 400 bin lottan fazla alım görünüyor sanırım onlar bu yükselişi görmüyorlar yada satacak adam bulamıyorlar.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ayrıca herkesin düşüncesi kendini bağlar ben bu hisseye yatırım yapıyorum sen almazsın olır biter başka hisseye yatırım yaparsın benim yorumum beni bağlar buraya da istediğimi yazarım.

4. Hisse hakkında olumsuz düşünüyorsan burda ne işin var. Sen sat git biz burdayiz. Gereksiz bir yorum olmuş .wolcano

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Elbette kısada yükselmez hisse sıkıştı dökerek gitsin acelemiz yok uzuncuyuz

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. boşuna tartışmayın.. takaslar ortada.. yorumlamasını bilene.. satan satsın daha iyi boşverin
    “Piyasa 10 yıl boyunca kapansa bile gurur duyacağınız birşey alın.” W.Buffett

7. Arkadaşlar twitter da kaplmn vestel ile anlaşma yapacak muhabbeti var varmı böyle birşeyler yoksa millete gel gelmi yapıyorlar bu gün yeşil kapattı şükür diyelim ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Crazy_boy3x Yazıyı Oku
    Arkadaşlar twitter da kaplmn vestel ile anlaşma yapacak muhabbeti var varmı böyle birşeyler yoksa millete gel gelmi yapıyorlar bu gün yeşil kapattı şükür diyelim ytd.

Görüntüyü paylaşan kim.foto çekip koyabilirmisin

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 90/218 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •