Sayfa 187/218 İlkİlk ... 87137177185186187188189197 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,982
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ortak senin vuruşkan ilk defa kar etmiş..Gözün aydın...

Masallah diyelim
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Sevgili Koray da benim gibi dusunmus ayni fikirde olmak Cok guzel!Egeende de cok basarili grafik ve analizleri vardi!Kaplamin ambalaji da grafikle taclandirmis emegine saglik!Izninizle paylasiyorum
    şu sıralar #kaplm de olan kırılımlara odaklanıyorum. 8 yıllık konsolidasyon sonlanıyor gibi.
    ( müşterileri arasında pınar et ve pınar süt var ) Çin'e süt ve süt ürünlerinin ihracatına başlanacağı bir dönemde gelen bu kırılım benim için önemli. Ytd
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Masallah diyelim
    Dün 1000 tane 6,96 dan almıştım sabah açılışta 7,35 verdim..Benden alan da kazansın gözümüz yok fazlasında

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,982
    Dün 1000 tane 6,96 dan almıştım sabah açılışta 7,35 verdim..Benden alan da kazansın gözümüz yok fazlasında
    bazen içindeki sesi dinlemek lazım Mehmet Emin Karamehmet'e güveniyorum!Çift hanelere göreceğiz inşallah!
    14 günlük ara vermişti bir de iş yeri doktorunun vefatı şirketi ve çalışanları üzmüştü ona rağmen güzel kar açıkladılar bence!
    Bursa, Denizli, Eskişehir ve Manisa gibi Türkiye genelinde satış ofisleri iyi çalışıyor maşallah!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,982

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    bazen içindeki sesi dinlemek lazım Mehmet Emin Karamehmet'e güveniyorum!Çift hanelere göreceğiz inşallah!
    14 günlük ara vermişti bir de iş yeri doktorunun vefatı şirketi ve çalışanları üzmüştü ona rağmen güzel kar açıkladılar bence!
    Bursa, Denizli, Eskişehir ve Manisa gibi Türkiye genelinde satış ofisleri iyi çalışıyor maşallah!
    Sermaye artırımı yapılması lazım...Kademelerde lot yok bu nedenle çırılçıplak kumar oynanıyor her gün tahtada..
    Dün en düşüğe yakın yerden aldım zaten mal düşmesini bekledikleri için ben alınca hemen 7,03 oldu başkaları da almasın diye..
    İnfo da 1 tane mal oğlu mal var sürekli 500-1000 lota aşağı serbest atış yaptı o yazdıkça ben alta yazdım ama garan hep arama set çekti..Bugün de baktım dün alan garan bugün boşaltmış..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,982
    Sermaye artırımı yapılması lazım...Kademelerde lot yok bu nedenle çırılçıplak kumar oynanıyor her gün tahtada..
    Dün en düşüğe yakın yerden aldım zaten mal düşmesini bekledikleri için ben alınca hemen 7,03 oldu başkaları da almasın diye..
    İnfo da 1 tane mal oğlu mal var sürekli 500-1000 lota aşağı serbest atış yaptı o yazdıkça ben alta yazdım ama garan hep arama set çekti..Bugün de baktım dün alan garan bugün boşaltmış..
    geçen de iş boşaltmıştı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,982
    elbet birileri keşfedecek bu hisseyiBizim borsamız zarardan kara geçen şirketlere bayılır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,982
    şimdi altı aylık bilançoya odaklanmak lazım malum kovit19 ambalaja yaradıç
    Ortak senin vuruşkan ilk defa kar etmiş..Gözün aydın...

Sayfa 187/218 İlkİlk ... 87137177185186187188189197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •