Sayfa 165/218 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by majeste Yazıyı Oku
    Alım yeri 3 lira dedim defalarca. Bu senet zaten tahtası sığ bakmayın bugünlerde milyonlarca lot işlem yaptığına. Zaten dolaşımdaki lot sayısı çok fazla değil speklerin elinde oyuncaktır.

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yahu marjinal marjinal şeyler söyleyip mantık kuralları ile oynamayın. Yok tabandan mal boşaltıyorlarmış yok sığmış. Ee o zaman bizde satmak için tabanı bekleyelim.. şöyle deseniz olur ; tabanda kendilerine yer açmak için satış baskısı yaparlar. Yoksa bu kadar hacimle tabandan satmak mantık dışı oluyor.

Sığmı kağıt, gitmezmi? Deniz e bakın her gün kazandıranlarda olan kağıtlara bakın kaçar lotları var dolaşımda..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. bu saatten sonra ister sat ister satma giren girdi zaten. ha bi taban daha yapar yine satamayız biz satamadıkça da düşer . bu devran böyle dönüyor

3. Tabanda kaç lot ile kapattı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Tabanda kaç lot ile kapattı
    Taban 130 bin ile kapadı. Tahtada hakim olan alnus yatırım 3 defa 4 defa 200 bin lot koyup sildi sildi taban yaptı. Bende tabandan mal toplanır diyorum. Aon 1 yılda gördüğü en düşük 3tl imiş. Bu kadar olumlu habet bombardımanında 3 tl ye inerse kendi bilir. Ben 4.70 e satıp 3. 60 a 3000 lot aldım. Hissefe uzun durmadım. Harekete geldim. Asıl kağıt başka kar görünce satarım selamlar.

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Taban 130 bin ile kapadı. Tahtada hakim olan alnus yatırım 3 defa 4 defa 200 bin lot koyup sildi sildi taban yaptı. Bende tabandan mal toplanır diyorum. Aon 1 yılda gördüğü en düşük 3tl imiş. Bu kadar olumlu habet bombardımanında 3 tl ye inerse kendi bilir. Ben 4.70 e satıp 3. 60 a 3000 lot aldım. Hissefe uzun durmadım. Harekete geldim. Asıl kağıt başka kar görünce satarım selamlar.

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aman yakalanma katti kardeşim.
    Bunun speği hızlı, dinamik ve vuruşkan
    4,94-3,6...Tam gömüşken bir kağıt

6. Kardeşim takas varmı acaba

7.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    2018 i de 4.4 la karşılamışsın aşağıda eski bi sahibin olarak bekliyorum 3,3 bile razıyım
    mart gibi 4.6 ortalama ile bekletti beni
    bi nefes alıyım dedim dışarı çıktım ne hareket yaptı be
    bu hareket leri sık sık yap spek efendi ben yoktum
    umarım çok yukardan yüklü yakalanan olmamıştır
    piyasada dolaşım az olduğu için 3 milyon 300 bin
    biraz toplayan açığa ,terse ,düze ,çıkıyo diye atlıyana cezayı kesiyor

8. tahta durağan ken 3 kademe yukarı biraz satış yazıp
    aşagi 3 kademeden alış yazıyordum yukarda yazdığım tutarı gelip bana veriyordu
    dewamlı takip ediliyor yani
    belki bu hareketinde tahtada çatışma çıkmıştır bilemiyorum

Sayfa 165/218 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •