Special Days Image
Sayfa 185/218 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Dün niye almış bugün niye satmış
    bir günde ne değişmiş,
    iş ne işler çeviriyor acaba?
    Şirket kar etmez alan günlük alır,
    istikrarlı kar eder diye ümitliyim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    İş dün aldıklarını bugün kütürdetmiş ortak..

Demek ki 23 kuruşa tav olmuşMehmet Emin Karamehmet’in bence Turkcell şirketinden sonraki en gözde şirketi tabii onun gözündeİşteki duruş değil kuruş önemli diyen arkadaş neden satmış o da ayrı bir muamma?Sığ senet olması dez avantaj ama güzel bilanço gelirse işte o zaman yapıkredi piyasada lot bırakmaz
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
    Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Kaplamin Ambalaj), iç ve dış pazarlar için kağıt ambalaj malzemeleri, karton kutular ve oluklu mukavva üretimi ve satışı yapan Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirketin ürünleri yiyecek ve içecek, kimyasallar ve eczacılık, tekstil, seramik, otomotiv, tütün, ev ürünleri ve mutfak aletleri sektörlerinde kullanılmaktadır. Kaplamin Ambalaj, Bursa, Denizli, Eskişehir ve Manisa gibi Türkiye genelinde satış ofisleri işletmektedir. Çukurova Grubu'nun bir parçasıdır.

Üst düzey liderlik
    Fikri Sadi Gucum
    Yönetim Kurulu Başkanı
    Mehmet Emin Karamehme
    t
    Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
    Isa Doğanlı
    Genel Müdür
    Özkan Genç
    Yönetim Kurulu Üyesi
    Erhan Gür
    Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Demek ki 23 kuruşa tav olmuşMehmet Emin Karamehmet’in bence Turkcell şirketinden sonraki en gözde şirketi tabii onun gözündeİşteki duruş değil kuruş önemli diyen arkadaş neden satmış o da ayrı bir muamma?Sığ senet olması dez avantaj ama güzel bilanço gelirse işte o zaman yapıkredi piyasada lot bırakmaz
    1 günde 70 bin TL kim kime verir ortak bence temiz kar

5. Koskoca adam 23 krş için ayıp etmiş ,
    başka bişey vardır,
    bu kadar cimrilik olmaz , diye düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    günaydın dün erken uyumuşum
    pınar sütün ambalajı da kaplaminden sanırım güzel haber olmuş süt firmaları için!
    Sevgili Koray da benim gibi dusunmus ayni fikirde olmak Cok guzel!Egeende de cok basarili grafik ve analizleri vardi!Kaplamin ambalaji da grafikle taclandirmis emegine saglik!Izninizle paylasiyorum
    şu sıralar #kaplm de olan kırılımlara odaklanıyorum. 8 yıllık konsolidasyon sonlanıyor gibi.
    ( müşterileri arasında pınar et ve pınar süt var ) Çin'e süt ve süt ürünlerinin ihracatına başlanacağı bir dönemde gelen bu kırılım benim için önemli. Ytd

7. Kaplamin de tl zirve sert hareketle kırıldı,
    sonradan geri de geldi ama kimsede çık yok.
    Facebookta herkes hisse muhabbeti yapıyor kaplamin adı geçmiyor,
    twitterde hisse muhabbetleri oluyor kaplamin adı geçmiyor,
    bende KAPLAMİN demeye utanıyorum,
    yaaa nerden buldun falan diye dalga geçecekler,
    en iyi iyisi susup beklemek galiba.... YTD

8. Siz ve Filozof'tan başka yazan yok. İkinize sorayım:Kaplamin için belirlediğiniz hedef fiyat var mı?

Sayfa 185/218 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •