Sayfa 208/218 İlkİlk ... 108158198206207208209210 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
     Alıntı Originally Posted by Namıkkemall Yazıyı Oku
    üstadım , 3 ay once farklı bir nivkle özelden konusmustuk. takdir ediyorum helal olsun. Bilançonun + dönemesini bekliyorum demiştiniz ve mükafatını aldınız helal olsun
    evet sevgili dostum gümüş!Egeen sevdası ağır bastı verdik o da sağ olsun bizi küfürbaz haydoya çevirdi
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    evet sevgili dostum gümüş!Egeen sevdası ağır bastı verdik o da sağ olsun bizi küfürbaz haydoya çevirdi
    hep önümde acık günlük corba paramı aldım ama hiç tutmadım Bol kazançlar dilerim...

3. eminiş ambalajın grafiğine baktımda,batık ambalaj nerelere gitmiş

bizim neyimiz eksik

DMSAS, KAPLM, ADEL, VAKFN paylarındaki işlemlerle ilgili 5 kişiye önmeyici tedbirler uygulanacak

DMSAS, KAPLM, ADEL, VAKFN paylarındaki işlemlerle ilgili 5 kişiye
    önmeyici tedbirler uygulanacak.
    BIST'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler
    verildi:
    "Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri
    Yönergesi'nin 5. maddesi çerçevesinde, Demisaş Döküm Emaye Mamülleri
    Sanayi A.Ş. (DMSAS.E), Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.
    (KAPLM.E), Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (ADEL) ve Vakıf
    Finansal Kiralama A.Ş. (VAKFN.E) paylarının piyasasında Yönerge'nin 6.
    maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle aşağıda adı
    belirtilen yatırımcılar hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve
    işlemlerine yönelik olarak 02/10/2020 tarihinden itibaren 6 ay süreyle
    "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten
    Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.
    Yatırımcı Adı ve Soyadı MKK Sicil Numarası
    Kenan ALTINTAŞ 31873571
    Adem Ali ÇAVUŞOĞLU 42450556
    Mehmet Onur ŞENGEL 30149310
    Mehmet Cemil YAVAŞÇA 12438240
    Seçil UZUNÇAKMAK 25428867
    Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 01/04/2021'dir. "

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/877823

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(02/10/2020 - 06:24:08)

5. azcık gider gibi oldu mu ne?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
     Alıntı Originally Posted by LONGMAN Yazıyı Oku
    azcık gider gibi oldu mu ne?
    egeen de gider dedik o uzun gelin gibi süründü alkışlar kaplamine
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Yatırım Aracı Bazında Tedbir Uygulanması

Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş (KAPLM.E) payında 26/10/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Tek Fiyat İşlem Yöntemi", "Emir İptalinin, Emir Miktar Azaltımının ve Emir Fiyat Kötüleştirmesinin Yasaklanması" ve "Piyasa Emri ile Piyasadan Limite Emir Girişinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

KAPLM.E payında tedbirlerin uygulanacağı son tarih 25/01/2021'dir.

8. yılbaşından bu yana aldığı kaçıncı kısıtlayıcı tedbir ben sayamadım.sahi kaplamin'in tüm bunlara rağmen yıllık getirisi %? kaç bilen var mı? demek ki korkanın çocuğu olmazmış sözü doğruymuş.forumu geriye doğru okudumda 6,7,8,9,10 lardan dayanamayıp satan çok olmuş.şimdi bu fiyatları görüyorlarsa ne düşünüyorlar çok merak ediyorum doğrusu.onlar adına üzgünüm ancak borsada böyle bir yer işte.sağlık olsun.asıl soru kaplamin asgari 10 yıldır istenilen hareketi bir türlü yapamayan bir tahtaydı şimdi bu uzun soluklu koşusu nerelere kadar sürecek.bunu ancak bekleyip göreceğiz.tahmin yürütmek afaki olur.ancak pandeminin ambalaj ve gıda sektörüne pozitif etkilediğini itiraf etmek gerek.bu iki sektörün kıymeti nihayet anlaşılmaya başlandı.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 208/218 İlkİlk ... 108158198206207208209210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •