Sayfa 101/180 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 801 - 808 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by BURKAY Yazıyı Oku
    Hadi bakalım IZMDC dehhh....
    Hisseyi bu kadar gerilere getirmekle ne kazandınız bilemem ama eliniz mahkum olsa gerek ki yine dehlediniz...
    Yarın 2.80 denemesi yapabilir beklentim var ..
    Hadi bakalım deh! yavrum deh!
    Abey birde senin 2 tl alti beklentin vardı iki gün önce cok degil
    Şimdi 2.80 beklentin Papaz seni cok terste bırakıyor

2.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Abey birde senin 2 tl alti beklentin vardı iki gün önce cok degil
    Şimdi 2.80 beklentin Papaz seni cok terste bırakıyor

Sevgili kardeşim yorumumu dikkatli okursan benim aslında böyle bir beklentim olmadığını, Papazın dipten hisse toplamak için olası her senaryoyu deneyebileceğine vurgu yapmaya çalıştım... Sanırım anlatabilmişimdir...Selamlar, sevgiler...
    Bugün içinde 2.80 dedim ama 2.78 den döndü... Kapanış sanırım önemli olacak...2.73 ÜZERİ KAPATMASINI DİLİYORUM..

3. Eyvallah abi, gözümden kaçmış

4. izmdç hisse başı 8tl ciro yapıyor. ancak kar marjı çok düşük eregli ve isdemire göre. ayrıca enerji şirketi ithal kömür kullanıyor ve enerji desteklerinden faydalanamıyor, dolayısıyla zarar yazıyor. 2008 krizinden bu yana özsermayesi bileşik olarak %6 büyümüş. 2008 kriz dibi ortalama hisse fiyatı 0,50 tl dir %6 lik yıllık sermaye büyümesini bileşik olarak hisse rakamına eklerseniz hisse fiyatı 0,85 tl eder. yani şirket bu yıl mutlaka artık ciddi karlar yazarak ya da borç ödemesi yaparak özsermayesini arttırmaya başlaması gerekir aksi takdirde hisse fiyatı düşüşten kurtulamaz düşüncesindeyim.

5. Zurnanın zırt dediği yere geldik grafik olarak, bu hafta yön belli olur diye düşünüyorum. Hayırlısi olsun ne diyim, Hayırlı olmasından yanayım

6. Şirket zar-zor kazandıklarıyla bundan böyle kur zararlarını karşılayabilirse iyidir...Durumlar hiç iç açıcı değil!

7.  Alıntı Originally Posted by BURKAY Yazıyı Oku
    Şirket zar-zor kazandıklarıyla bundan böyle kur zararlarını karşılayabilirse iyidir...Durumlar hiç iç açıcı değil!
    Karşılayamazsa santralini satar önüne bakar
    Burkay abey sen dert etme
    Papaz İşini bilir
    Yılların Demircisi

8. Burkay abi bilanço beklentin nedir?
    Buyuk sözü dinlerim ben abey

Sayfa 101/180 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız