Sayfa 105/180 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 833 - 840 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Uzun vadeci olduktan sonra eninde sonunda kazanmak var. Ama çok sabır çürüttüğü konusunda haklısın. Bekletti ama artıya geçti bir günde
    Değerli kardeşim bu hisseye ben 2011 yılının başında girip beklentilerimiz alt-üst olduktan sonra bizlerde uzun vadede kazanabiliriz düşüncesiyle yllarca bekledik! Ne oldu? Bilançolarında istikrarlı bir düzelme olmadığı gibi bir arpa boyu yol alamadı maalesef...
    Zaman-zaman altan topladıkları hisseleri yukardan küçük yatırımcıya pazarlamak ve can yakmak dışında bana göre hiç bir varlık göstermedi... BU YAPILAN HAREKETİNDE diğerlerinin bir tekrarı olduğunu düşünüyorum... Umarım yarın en çok düşenlerin başına geçmez...Ben elimde olanları da verdim... Ağalar tepe-tepe kullansınlar diyor, sizlerede bol şans, bol kazanç temenni ediyorum...

Kardemirler gibi mi acaba???
    Yɑpɑbildiğimiz herşeyi yɑpsɑydık, bunɑ kendimiz bile şɑşɑrdık...
    Thomɑs Edison...

3. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by BURKAY Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim bu hisseye ben 2011 yılının başında girip beklentilerimiz alt-üst olduktan sonra bizlerde uzun vadede kazanabiliriz düşüncesiyle yllarca bekledik! Ne oldu? Bilançolarında istikrarlı bir düzelme olmadığı gibi bir arpa boyu yol alamadı maalesef...
    Zaman-zaman altan topladıkları hisseleri yukardan küçük yatırımcıya pazarlamak ve can yakmak dışında bana göre hiç bir varlık göstermedi... BU YAPILAN HAREKETİNDE diğerlerinin bir tekrarı olduğunu düşünüyorum... Umarım yarın en çok düşenlerin başına geçmez...Ben elimde olanları da verdim... Ağalar tepe-tepe kullansınlar diyor, sizlerede bol şans, bol kazanç temenni ediyorum...
    Sen bilirsin tabiki

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    bugün bu hisseyi yükseltenler ile 3.30'da iki kez bilanço açıklandıktan sonra basanlar aynı kişiler
    hissenin değerini 170 milyon dolarla dibe vurdurdular. şimdi alttan topluyorlar ve spk buna seyirci kaldı

tabi birde şu var.
    çelikhane yatırımı için 100 milyon euro kredi almaya çalışıyorlar.
    bu kadar borç varken 170 milyon dolarlık bir şirkete 100 milyon euro kredi çıkamayacağına göre
    şirketin değerini yükseltmek zorunda kalmış da olabilirler (kredi için)

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    7 ağustos 2017 endeks 109000 idç 4,16 dolar 3,53
    29 mayıs 2018 endeks 105000 idç 2,60 dolar 4,54

daha 10 ay önce 1 hisse 1,20 cent iken bugün 0,57 cent
    10 ayda yatırımcıların paralarının yarısı buharlaşmış

7-8 sene geriye giderseniz tam bir batış. mecburi uzun vadeli yatırımcılık diye buna denir

7. ben bu seviyeden girmek istiyorum çok can yakar mı sizce yoksa burası alım için uygun mu yardımcı olabilir misniz?

8.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    ben bu seviyeden girmek istiyorum çok can yakar mı sizce yoksa burası alım için uygun mu yardımcı olabilir misniz?
    Kimse gir veya girme demez.. Biraz geriye doğru okuma yaparsan kafanda birşeyler oluşur..
    Hisse yıllık getiri bazında primsiz ve ucuz görünmekle birlikte, tek pozitif tarafı da bu sanki.. Sadece fiyatı ucuz diye hisse alınır mı??? Özsermaye değerinin yarısında işlem gören hisseler var..
    Şahsen bana zarar ettirdi ancak elimde bu fiyatlardan inadına satmayı düşünmediğim bir miktar hâlâ mevcut , trendi ve beklentisi olan hisselerde zarar olasılığı daha düşük.
    Bulaşırsanız mutlaka çıkış planınız olsun ve parçalı girin..
    Gün içinde iyi prim yaptığında hemen malı kucağa verirdi önceden, bu sefer değişiklik yapıp bir gün sonra verdi "Sanki bu sefer dönmeyecek!" dedim, ama..
    Bakarsınız haftaya 3 olmuş yada 3 ay miskin miskin üç aşağı beş yukarı takılmış.. Hisse sahipleri ne isterse o..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 105/180 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •