Sayfa 11/180 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 81 - 88 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

satanlar

2. izmir demir çeliğin borcu döviz olarak sanırım fazla bilenler bu konuda yazarsa sevinirim

3.  Alıntı Originally Posted by ERCAN42 Yazıyı Oku
    izmir demir çeliğin borcu döviz olarak sanırım fazla bilenler bu konuda yazarsa sevinirim
    evet döviz borcu var.
    bu arada papaz sanada helal olsun 3,30 kırdın geçiridin valla, bakalım nekadar duracaksın bu fiyatlarda?
    bizim köyde bir laf var ölmüş eşek kurttan korkmazmış, yazılarımız hep eski sitede kaldı, 1 yıl buradayım 2018 e kadar sanada gider papazzzz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,289
    Yanlışlıkla bu bölüme girdim isdemir diye baktım 3 küsürattan bahsediliyor ve fiatı dikkatimi çekti...3.40-50 deniliyor 3.19 kapatmış...sonra başlığa baktım tüh dedim İzmirmiş...neyse,Ereğli ve bu isdemirin yanında yavru kalır,şirket 900 milyon kar açıkladı,6 aylık toplam karı 1.5 milyar,dolar bazında 400 milyon dolar eder,hisse bu rakamlara hiç tepki göstermedi şu an 2.70'de sürünüyor,tabiki göz altı pazarına düşürdü şirket işçilerlen girdiği inatlık yüzünden...hisse 6 üstünden 1.60 altına kadar indirdler işçilerin elinden hisseleri almak için,ama işçilerden alacağım derken bize kaptırdılar !!!...bunada 2 cıvarından bulaşıp 2.20 üstü postalamıştım...isdemirde 3/1 hisseylen beklemedeyim 4 üstünde satma hesabındayım...ytd.

5. papaz senin için medyum keto,medyum memiş için çok güzel bir şey demişti ya hatırlarmısın yıllar önceydi!! ha aynısını bende sana diyorum
    bugünkü boğa tuzağı olarak kalıcak hiç şüphem yok buna, sende o toto yok bozamazsın bu grafı bozamazsın, sen eski zangoçsun
    görelim

6.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    papaz senin için medyum keto,medyum memiş için çok güzel bir şey demişti ya hatırlarmısın yıllar önceydi!! ha aynısını bende sana diyorum
    bugünkü boğa tuzağı olarak kalıcak hiç şüphem yok buna, sende o toto yok bozamazsın bu grafı bozamazsın, sen eski zangoçsun
    görelim
    3,10 kırsın gör bozup bozamayacağını ama umarım yapmaz ))
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    papaz senin için medyum keto,medyum memiş için çok güzel bir şey demişti ya hatırlarmısın yıllar önceydi!! ha aynısını bende sana diyorum
    görelim
    Kardeşim, gördüğüm kadarıyla papaz ile başın belada...
    Bugün sabah destek yerine geldi deyip bir miktar 3.17 ortalama ile hisseye bulaştım...
    Bakalım hayrını görebilecekmiyiz...
    Blanço konusundaki düşüncelerim malesef doğru çıktı...
    Yıl sonu dolar kuru 3.52 civarından kapatmış idi...
    Bu ay sonunda şu andaki veya daha yüksek bir dolar kur seviyesi İLK ÇEYREKTE DE zarar yazmasına neden olabilir...
    Kısa, orta vadede işler biraz zor gözükmekte....

8. Burkay abi hosgeldin, abi napalim kaç yıldır burdayız seviyoruz Papazı, iyi günde kötü günde beraberiz

Sayfa 11/180 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •