Sayfa 135/180 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. herkese iyi akşamlar, anadolu daki tabir ile zurnanın zırt dediği yerdeyiz, ak koyun kara koyun belli olacak bedelli talepleri onaylandı , bundan sonra gerçekten dürüst mü ,dolandırıcımı oldukları ortaya çıkacak, bence patron avenesi kendisini kanıtlaması gerekmektedir.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

2. İzmir i severim spek seans başlar başlamaz tavandan alışa geçerse kaçtı balık der kümesteki tavukla idare ederiz ya da idç yi ekleriz deftere ytd

3. Açmadı demek ki egzozuyla kuş tutsa bundan bir cacık olmaz ulan bu haberle geldiğin yere gitmeyip tepetaklak olacaksan kim inanır lan sana almayı bırak ekrandan silmişim ytd

4. Seans sonunda 18.06 da haber gönderip pazartesi sabah bölündük dediler.bu nasıl bir çakallıktır böyle spk nın bunu kabul etmemesi lazım.hatta spk seans kapanmadan pazartesi iki hisse bölünecek diye bildirimde bulundu(Glryho- Celha)sonra dan seans kapandıktan sonra ekleme yaptı Spk bunu nasıl yaptı aklım.almıyor.18.06 da pazartesi sabah bölünmüş olarak işleme başlıyoruz da ne demek( Ey Allahım daha neler göreceğiz.ama bu kötü bir örnek olacak bedelli bölüneceklere,artık şirketler seans kapanınca sabah bölünüyoruz diyeceklerdir.

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bu hissede çok fazla ky var bunları dökmeden götürmeyecekler patron ve yancıları ters algıya oynuyorlar unutmayın ne düşünüyorsa ky onun ters hareket ediyorlar,algıcılara kapılmayın, s şahin ky parasını yiyemeden gözlerin açık gidecek ahtan kimse kurtulamamış sen kurtulasın
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

6. kapta rüchan hakkı referans fiyatı 9.069 olarak ilan edimiş.bu pazartesi açılış fiyatımı demek oluyor anlamadım.%300 bedelli olduğuna göre 13,09+3/4=4,02 olur diye biiyorum ben.9,069 nedir bilen varmı?

7. BÖLÜNME ÖNCESİ FİYAT / (1+(BÖLÜNME ORANI/100)) (Hisse bölününce, hissenin lotu artar, sermayesi artar ancak hissenin fiyatı bölündüğü oranda düşer
    cuma günkü kapanışa göre açılış fiyatının ortalama 3.27 olması gerekir diye düşünüyorum.
    Bu işte bir gariplik var. 9,069 neye göre hesablıyorlar.

8. google dan baktım,rüchan hakkı bir hisseye ödenecek bedelli için miktarmş ,yani bedelliyi bir liradan değil 9 liradan kullandırmış oluyormuş.soyguncu bunlar.bir hisse için %300 bedelli 3x9=27tl ödenecek 4 hissen olacak 27+13=40/4=10 lira pazartesi baz fiyat.
    ben böyle anladım.

Sayfa 135/180 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •