Sayfa 14/180 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 105 - 112 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. Çok kritik yerlerdeyiz, ayı tuzağımi anlayacağız eğer 3 asagi kırar ve kapanışlar gelirse! Bende ozaman umudumu kaybeder al papaz münasip biryerine sok derim mallarını!!!
    Haaa eğer 3 üzerinde ısrarla kalırsa canimi düşüme takar beklerim!!!
    Umutla bekliyorum düşene onaya geldiğimizi varsayarak, pullback hayaliyle
    Kesinlikle ytd değildir kendi kafamdan sallıyorum

IZMDC İKİ FARKLI BAKIŞ AÇISI + SON 3 AYLIK TAKAS ORANLARI....EĞİTİM ÇALIŞMASIDIR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.UZUN VADE ÇALIŞMAM...

son 3 aylık takas.

3. Neredeyiz görün,,,,, varsa elinde olan tabi,

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Fıght clup; 20-03-2017 saat: 23:00.

4. , beklememizin sebebi sevenler sevdiğine kavuşur mu??? Dikkatli bakan görür!!!! Papaz çaktı köfteyi şimdi haftalık graf

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Fıght clup; 20-03-2017 saat: 23:01.

5. Tam 3.5 yıl sonra biten ilişkilerinin üzerine tekrar barışıcaklar mi görücez!!!
    Grafik paylaşmayi hiç sevmem ama bu son hafta ve kritik bir yerdeyiz, ya elimize verdiler şarkısını bağıra bağıra soyliycez,yada papazım çok yasa
    Gibisinden şiir okuycem. Ytd degil benide baglamaz, grafik paylaşmak suç değildir inşallah

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Sn. Fightclup değerlendirmelerinize inancınız hisse aşağı yönlü gerilerken de değişmedi gibi, bu gün hisse yapıcı buralardan biraz daha istekli duruyor sanki, ( aslında son birkaç gündür emareler kendini göstermeye başlamıştı bence) umarım bundan sonraki süreçte hisse tekrar yönünü yukarı çevirir, izmdc yukarıya döndü mü e hakkını veriyor..
    kararlarınızda ve yatırımlarınızda başarılar dilerim..

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Tam 3.5 yıl sonra biten ilişkilerinin üzerine tekrar barışıcaklar mi görücez!!!
    Grafik paylaşmayi hiç sevmem ama bu son hafta ve kritik bir yerdeyiz, ya elimize verdiler şarkısını bağıra bağıra soyliycez,yada papazım çok yasa
    Gibisinden şiir okuycem. Ytd degil benide baglamaz, grafik paylaşmak suç değildir inşallah

Sn. Fightclup değerlendirmelerinize inancınız hisse aşağı yönlü gerilerken de değişmedi gibi, bu gün hisse yapıcı buralardan biraz daha istekli duruyor sanki, ( aslında son birkaç gündür emareler kendini göstermeye başlamıştı bence) umarım bundan sonraki süreçte hisse tekrar yönünü yukarı çevirir, izmdc yukarıya döndü mü e hakkını veriyor..
    kararlarınızda ve yatırımlarınızda başarılar dilerim..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Uzun vade tekniğe göre hareket ediyorum germinal dostum, disiplinli ve dirayetli olmam lazım
    Teşekkür ederim

Sayfa 14/180 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •