Sayfa 153/180 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. AHLATCI daki s....z o..n b....n ç.......u belanı bul y.....k

2. Evet arkadaslar

Son dönemece geldik, 1,2 milyarlık bedelli sermaye artırımı çok iyi geçti 2,5 milyon lot hariç nerdeyse herkes bedelliye katıldı.
    Şİrkeitn kasasına girecek 1,2 milyar ile PD/DD 2,26 seviyesine düşecek. Olası İzdemir enerji arzından da 1 miilyar gelse PD DD acayip ucuz rakmalara gelir. Bu aradada kısa vade borclar odeır ve borcard ayapılandırılır ise şirketin 800 milyon TL lik finansman gideirndne kurtarması mümkün olur.

Şimdi bedelliden kalan 2.5000.000 hisse 20/21 Nisan da IZMDC.BE kodu ile BIST te satısa sunulacak. Bne ilk günden bütün lotların satılacağını dşünüyorum. Ondna sonra artık ana hisse ile başbaşa kalacağız. Orta uzun vade iyi yerlere gidebilir YTD

3. İyi olacak dedikçe veriyorlar aşagıya

4. 20 lerde iken ne pazarladılar! Bütün sosyal medya bilginleri grup yöneticilerin dillerindeydi grafik showlarıyla!

5.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Sağlam destek 2,22

İDEAL alım noktası 1,25

Ne var ne yok al seviyesi 0,61

EVİ BARKI SAT FİRMA İFLAS ETMEDİ İSE BÜTÜN PARAN İLE ALACAĞIN SEVİYE 0,45....

Kısa vade 2,66 tepki vermesi gereken noktadır patron ve tahtacının 7 sülaleisne küfür ettirmemesi gereken kritik eşiktir

Geçmişte kısa bir süre önce bunu yazmıstım çok alınan, saldıran olmuştu.

Gelinen noktada hisse 3 seviyesinde iken ben 2,22 bölgesi sağlam destek yazmıştım hisse kısa sürede 2 TL nin bile altını gördü.

Şimdi gelinen noktada anlık en kötüsü geride kaldı, kasaya 1.2 milyar girdi ve bugun yarın gelecek ilk blanço bize ışık tutacak.

Borclar azalıp satıslar artar finansal gider azalırsa üzerine bedelliden gelen tazae paranın bir kısmı ile üreitm kapasitesinide 2 katına cıkartacak.

Eeeeee bunun üzerine birde İZDEMİR ENERJİ şirketininde halka IRZ olayı var onuda başarılı bir şekilde yapar ordanda kasaya 1 milyar girerse işler bir anda bambaşka bir noktaya doner.

Blanço gelsin balaşım. PD/DD baya düzelecek, iyide bir hasılar ve kar gelir ise hobaaaaaa

6. Brüt takası ne zaman bitiyor acaba

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ernitam Yazıyı Oku
    Brüt takası ne zaman bitiyor acaba

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hisse alt pazarda ... buradan çıkmadığı sürece bürüt takas bitmez

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kar gelmedi ama zararda düşme hızı fena değil lakin hobalaaaaaaa durumunu ne zaman olur diye hurdacı Memik abiye sordum hurda demir pandemi döneminde pek toplanamadı önümüzde ki maçlara bakıcizzzz dedi ytd

Sayfa 153/180 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •