Sayfa 4/180 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 25 - 32 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/588559
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Bağlı Ortaklığımız İzdemir Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ile China Western Power Industrial Co., Ltd. arasında imzalanan ön anlaşma.

Açıklamalar
    Sermaye Piyasası Kurulu Özel Durumlar Tebliği (II-15.1)'nin 23'üncü maddesinin 7'inci fıkrası kapsamında yapılan açıklamamız aşağıdaki şekildedir.;

Şirketimizin 28.06.2016 tarihli özel durum açıklamasında; bağlı ortaklığımız İzdemir Enerji Elektrik Üretim A.Ş.'nin ilave yatırımla ilgili ana ithal ekipmanları konusunda China Western Power Industrial Co.Ltd. ile 164 Milyon USD tutarında ön anlaşma imzaladığını, 26.12.2016 tarihli özel durum açıklamasında; ön anlaşmanın devam etmekte olduğunu duyurmuştuk. İlgili özel durumda değişiklik olmadığını ve ön anlaşmanın devam ettiğini kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

2. bu tahtanın speği çok kibirli, senden büyük Allah var dost

3.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    bu tahtanın speği çok kibirli, senden büyük Allah var dost
    Bu yazım tamamen şaka amaçlı gereksiz bir yazıydı, tahtacı görevini layıkıyla yapiyor ve bende artık teknik olarak şöyle olur boyle olur demiyorum. Önümde bir grafik var compass şeklinde devam ediyorum. Borsada herkes yalnızdır!!!

4. Sayın Fight clup,

Bahsettiğiniz grafiği paylaşmanız mümkün müdür? Pusulasız geze geze buz dağına çarpmayalım. Teşekkürler

son bir ayda alanlar

satanlar

8.  Alıntı Originally Posted by yalnız efe Yazıyı Oku
    Sayın Fight clup,

Bahsettiğiniz grafiği paylaşmanız mümkün müdür? Pusulasız geze geze buz dağına çarpmayalım. Teşekkürler
    sevgili dostum forumlarda prensip olarak grafik paylaşımı yapmıyorum, ama pusula olmaya çalışıyorum.

Sayfa 4/180 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •