Sayfa 6/181 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1441 madde; 41 - 48 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by dagkartalı Yazıyı Oku
    biz de zevkle bekliyoruz ama 3.50 nin üzerine atması lazım orayı kırarsa önü açık
    3.30 -3.50 arası konsolidasyon bölgesi olarak düşündüm hep ve öylede görünüyor, nereyi kırarsa o yöne gider, herkes gibi yukarıyı kırsın isterim ama aşağıda kırsa üzülmem canıma can katarım, tahtacı düşünsün.
    Yatırım tavsiyesi değildir küllün zarardayim

2. Tahtacimiz mutlu son yapti bize

3. Thumbs up Sana bu konuda katılıyorum

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Tahtacimiz mutlu son yapti bize
    3.50 Basıyorlardı sizmi basansınız dedi o zaman 3 00 lerde alırım dedi galiba hayırlı sı olsun 3 ler de takviye yaparız

4. benim anlamadıgım konu hacim siz aşagıya bırakıyor bas aşagıya hiç olmasa hacim yükselsin trene yein binenler gelsin eskiler insin

5.  Alıntı Originally Posted by dagkartalı Yazıyı Oku
    benim anlamadıgım konu hacim siz aşagıya bırakıyor bas aşagıya hiç olmasa hacim yükselsin trene yein binenler gelsin eskiler insin
    Ben inmem sen daha eskisin sen in

6. Bana bu konuda değil her konuda katılabilirsin dAg Kartal'ı

7.  Alıntı Originally Posted by dagkartalı Yazıyı Oku
    benim anlamadıgım konu hacim siz aşagıya bırakıyor bas aşagıya hiç olmasa hacim yükselsin trene yein binenler gelsin eskiler insin
    mal kaptırmaktan korktuğu için, amacı satmak olsa satış kademelerini mal doldurur gelene geçene satar, hem kendini hem bizi yakar artık yakar yani diye saçma sapann düşünüyorum

8. aylık kapanışı beğendim, 3,15 üstü bir kapanış daha yapması lazım, bolingeri üzmeyecek diye düşünüyorum daha yolun başındayız gibi hissediyorum, malına sahip çık tahtacı diyorum, 3 - 5 lot toplıycam diye heder olma sonra. yatırım tavsiyesi değil banene bak

Sayfa 6/181 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •