Sayfa 66/180 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 521 - 528 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

http://www.hisse.net/topluluk/showth...90#post1023290
    haftalık hisse yarışmamıza alalım tahminlerinizi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Ölü toprağı serpmisler üstüne

HTC Desire 820 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 3.40 uzerinde kalmadan hacim kaynaklı tek lot almam, Alanada üzülürum, üstüne atsın bakarız Papaz terli bu aralar

5. maşallah , güzel gidiyo...

6.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    3.40 uzerinde kalmadan hacim kaynaklı tek lot almam, Alanada üzülürum, üstüne atsın bakarız Papaz terli bu aralar
    Ama sen üzülme kardeş. Ama ben kağıt almaya başladım. Çelikçiler içinde hala dipte kalan, kanal dibinde bekleyen bir bu kaldı. İskenderun bile gitti. Geçen bilançoda borç ödemiş, borcu %8 aşağı çekmişti. Kaba rakamlara bakalar üzülür benden söylemesi

7. ÇET raporuna göre üretimini 2 kat artıracak, zaten demir fiyatları rekor kırıyor, inşaatçılar demir bulmakta zorlanıyor, çubuk demir üretiminde izmir demir çelik lider konumda, iyi bir bilanço ve iyi bir performans sergilemesi gerekiyor. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Ama sen üzülme kardeş. Ama ben kağıt almaya başladım. Çelikçiler içinde hala dipte kalan, kanal dibinde bekleyen bir bu kaldı. İskenderun bile gitti. Geçen bilançoda borç ödemiş, borcu %8 aşağı çekmişti. Kaba rakamlara bakalar üzülür benden söylemesi
    Al kardeş yarasın
    İnan hiç üzülmem
    Para senin pul senin
    Beni bağlamaz

Sayfa 66/180 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz