Sayfa 7/180 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1438 madde; 49 - 56 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. Paylasimlariniz hep sifreli sn fight clup,ser veririm sir vermem mi diyorsunuz

2.  Alıntı Originally Posted by Kıliç Yazıyı Oku
    Paylasimlariniz hep sifreli sn fight clup,ser veririm sir vermem mi diyorsunuz
    Yok kılıç dostum ondan değil, iyi olur Allahtan
    Kötü olur benden

3.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Yok kılıç dostum ondan değil, iyi olur Allahtan
    Kötü olur benden
    Haklisiniz tabi,insanoglu oyle malesef.site resetlenmeden onceki yorumlarinizi da okumustum ,guzel ve istikrarli yorumlardi ayrica uzun zamandir hissede oldugunuzu dusunerek dusuncelerinizi ogrenmek istedim.saygilar

4. Aslında herşeyi çok açık yazıyorum sn kılıç dostum, bir çok kağıtta al sat yapıyorum burada bekliyorum ya nasip dercesine, boş zamanlarımda hep tahtaciya sarıyorum gir gir şamata geyik yazıp çiziyorum. Dağ Kartal'ı bana hayallerle yaşıyorsun dedi çok hoşuma gitti aslında hayal değil umut diyelim, bilgiye,tecrübeye,gece gündüz grafik çalısmaya, herşeyi en incesine kadar test etmeye, okumaya, Sabir etmeye, psikolojik olarak gelen dalgaya karşı koymaya vs vs Allah doğru yoldan ayırmasın Yarabbim

5. amin dostum

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Aslında herşeyi çok açık yazıyorum sn kılıç dostum, bir çok kağıtta al sat yapıyorum burada bekliyorum ya nasip dercesine, boş zamanlarımda hep tahtaciya sarıyorum gir gir şamata geyik yazıp çiziyorum. Dağ Kartal'ı bana hayallerle yaşıyorsun dedi çok hoşuma gitti aslında hayal değil umut diyelim, bilgiye,tecrübeye,gece gündüz grafik çalısmaya, herşeyi en incesine kadar test etmeye, okumaya, Sabir etmeye, psikolojik olarak gelen dalgaya karşı koymaya vs vs Allah doğru yoldan ayırmasın Yarabbim
    bu gün endeks iyi ama bize acil bir hikaye lazım yoksa kendimizi 3 lerde bulacaz gibi 6 mart çed raporu önemli
    hisseye hiç rabet yok tahta yapıcınında bir şey yapacak gücü yok hikaye lazım.
    mal toplu oldugun için buralara geldik.ilk üç aylık bilanço önemli görecez.....:Sad

6.  Alıntı Originally Posted by dagkartalı Yazıyı Oku
    bu gün endeks iyi ama bize acil bir hikaye lazım yoksa kendimizi 3 lerde bulacaz gibi 6 mart çed raporu önemli
    hisseye hiç rabet yok tahta yapıcınında bir şey yapacak gücü yok hikaye lazım.
    mal toplu oldugun için buralara geldik.ilk üç aylık bilanço önemli görecez.....:Sad
    hikayemiz var zaten; hikayesi olmayan hisse mi olur hocam. ced raporu fazla etkilemez derim, konsolide bilançoyu çıplak gözle incelemek istiyorum aylık grafik açısından hepsi bu, pusulamız bilgi, rüzgarımız teknik, rast gelsin.

7. hayirlisi olsun sn fight clup.konsolide bilancolar 13 unde son sanirim.

Sayfa 7/180 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •