Sayfa 78/180 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1440 madde; 617 - 624 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. d grubu hissesi olan İsdemir bundan kat kat şerefli-onurlu bir kağıt
    İSDEMİR d grubu bu bist 100 kağıdı güya.

2. bir hisse hic mi yukselmez lutfen tahmini olan lutfen yazbilir mi

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by uzakokyanus Yazıyı Oku
    bir hisse hic mi yukselmez lutfen tahmini olan lutfen yazbilir mi

Çanak.. Yani diyor ki çanak yapacağım, sabrın varsa otur seyret. Yok eğer sabrın yok ise günlükte sana kazandırmayacağım diyor. Bu kağıt sabır kurutur. Sonra bir bakmışsın yüzde bilmem kaç ile en çok yükselenlerde yer alır. Demir-çelik benim için bu sene de en tercih edilir sektör. Sabretmeyene mama vermez demedi demeyin

4.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Çanak.. Yani diyor ki çanak yapacağım, sabrın varsa otur seyret. Yok eğer sabrın yok ise günlükte sana kazandırmayacağım diyor. Bu kağıt sabır kurutur. Sonra bir bakmışsın yüzde bilmem kaç ile en çok yükselenlerde yer alır. Demir-çelik benim için bu sene de en tercih edilir sektör. Sabretmeyene mama vermez demedi demeyin
    tesekkurler yorumunuz icin takip ettigim bir hisse degildi daldik 3 tl den sanki bir daha 3 tlyi gormeyeck gibi hareket ediyor

5.  Alıntı Originally Posted by uzakokyanus Yazıyı Oku
    tesekkurler yorumunuz icin takip ettigim bir hisse degildi daldik 3 tl den sanki bir daha 3 tlyi gormeyeck gibi hareket ediyor

Demir çelikler hala çok gözde. Krdmrd de millet ile o kadar cebelleştim ki sormayın. Sonra kağıdı benden daha çok sahiplendiler. Onlar demir çelik satarken bu tuvalet kağıdı satmıyor. Elbet bu hacı baba da çuvala sığdıramayacak. Gıdım gıdım ilerliyor. Aslında bu ilerleyişi daha çok severim. Bu ara gitmese daha iyi olur benim için. Ağırlık artıramadım. Sağlık işlerim bitince bakalım ne kadar para kalacak da ona göre ek alım yapmam lazım. Belirli bir noktadan sonra kur yükselişinden olumlu bile etkilenecektir.

6. bizim öküz arabasi kimildadi %3.5 yarin 3 ustu goruruz umarimda kurtulurum

7. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 12.12.2017 tarih ve 20 nolu toplantısında,

Bağlı ortaklığımız İzdemir Enerji Elektrik Üretim A.Ş.'nin sermayesinin, toplam 70.000.000 TL artırılarak 190.000.000 TL' den 260.000.000 TL'ye yükseltilmesi nedeniyle, rüçhan hakkının nakit alacaklarımızdan karşılanmak suretiyle 57.314.526 TL tutarında kullanılmasına bu şekilde % 71,28 oranındaki payımızın %74,14 oranına yükseltilmesine karar verilmiştir.

8. Bu haberin bir etkisi olur mu?

Geldik, gidiyoruz...
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 78/180 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •