Sayfa 80/181 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 1441 madde; 633 - 640 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. 31 lot ile ışık yakarak ukalalık yapan, herkesin evladı, şeref yetmezliği sorunu yaşadığı kanaatine vardığım biri var kağıtta. Sen masturbasyonuna devam et evladım. Ergen heyecanların var belli. Biz ihtiyarların zamanı boldur, sen enerjini atadur

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    şirket 350 milyon dolara 360 megawat gücünde enerji şirketi kurdu ve 3,5 senedir çalışıyor.
    şirket 50 milyon euroya profil haddehanesi kurdu ve 4 senedir çalışıyor.
    şirket limanını büyüttü.
    şirket yeni bir çelikhane kurmaya hazırlanıyor.
    demir fiyatları 1 yılda 1200 TL'den 2500 TL'ye geldi.
    şirketimizin değeri ne ? toplam 278 milyon dolar.
    evet bende aranıza katıldım. inşallah size şans getiririm.

3.  Alıntı Originally Posted by BURKAY Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim şirketin mevcut elektrik santralına ilave türbin projesi dışında kamuya açıklanmış benim bildiğim herhangi bir beklentisi bulunmuyor...Santral ilavesiyle ilgili de uzun zamandır çin'li yetkililerle bu konuda görüşülüyor diye haberler gelmesine karşın bir ilerleme kaydedilmedi maalesef.
    Benim için şu anda şirketin yüklü miktarda ki döviz borcundan dolayı aşırı tedirginliğim var... Döviz ise dur durak demeden acımasızca yoluna devam ediyor....
    Toplam döviz borcu nedir acaba? Ödeme vade ve miktarları nasıl? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Toplam döviz borcu nedir acaba? Ödeme vade ve miktarları nasıl? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Şirket kartında 9 aylık bilanço dönem sonu itibarı ile 1.429.044.148 tl. eksi döviz pozisyonunda olduğu görülmektedir.
    Tabi bunu matrix verilerine dayanarak yazıyorum... Bu yükümlülüklerin kısa, orta, uzun vadeli detaylarına sanırım bilanço açıklamalarından öğrenebilirsiniz....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...55#post1399055

haftalık hisse yarışmamıza 3 hisse seçin bir hafta yarışalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. hisselerimi sattim sizlere bol kazanclar

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by uzakokyanus Yazıyı Oku
    hisselerimi sattim sizlere bol kazanclar

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Darısı bizlere... Tabi uygun yerlerden fırsat bulabilirsek....

8. Hisseyi 110 bin endeks değerinde 3 liranın üzerinde tutunmasını sağlayamayan zavallı tahta yapıcılarına yazıklar olsun...
    Başımız göğe ermiş gibi hemen düzeltme eğilimine geçtiniz! Sizden de fazlası zaten beklenmezdi ....
    Hadi hayırlı olsun.

Sayfa 80/181 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •